10 тисяч китайців посадили на карантин через легеневу чуму

Легенева чума вважається більш небезпечною за бубонну, від якої в Європі в середні віки загинуло близько 25 мільйонів людей.

На північному сході Китаю на карантині опинилося ціле місто Цзикетань, де проживають близько 10 тисяч людей. Причиною ізоляції стала смерть 32-річного чоловіка від легеневої чуми.

До міста направлені фахівці з інфекційних захворювань. Наразі госпіталізовано 11 інфікованих. Більшість заражених – родичі чоловіка, який помер від хвороби.

Відділ охорони здоров'я провінції Цинхай порекомендував звернутися до лікаря всім, хто відвідав Цзикетань і прилеглі райони після 16 липня і згодом захворів. Серед симптомів - висока температура і кашель.

Легенева чума - смертельне небезпечне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Інкубаційний період легеневої чуми може становити всього 24 години.

Легеневу форму чуми викликає той же вид бактерії, що і бубонну чуму, від якої в Європі в середні віки загинуло близько 25 мільйонів людей.

Якщо виявлену на ранній стадії бубонну чуму можна лікувати антибіотиками, то легенева чума залишається захворюванням з високим рівнем смертності. За даними ВООЗ, людина може померти всього через добу після зараження.

Читайте також:

ВООЗ: вірус свинячого грипу незабаром охопить всю планету

У Дніпро сповзають гроби, заражені чумою та холерою

Французи виганяють британських дітей "назад до зачумленої країни"

Огляд смертельних епідемій останніх років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: