Активісти Greenpeace взяли штурмом палац, де зібрався саміт ЄС

Представники Greenpeace прорвалися до палацу Євроради та закликали лідерів ЄС "врятувати" конференцію з проблем зміни клімату в Копенгагені.

Активісти руху Greenpeace в четвер "подолали" кордони служб безпек і прорвалися на територію палацу Євро ради в Брюсселі, де проходить саміт Євросоюзу.

На внутрішньому подвір'ї палацу вони влаштували мітинг перед лідерами країн ЄС на підтримку заходів із захисту клімату Землі.

Представники Greenpeace розгорнули жовті плакати із закликами до саміту Євросоюзу "врятувати" Копенгагенську міжнародну екологічну конференцію ООН з проблем зміни клімату. Утім, правоохоронці швидко витіснили демонстрантів за зону безпеки палацу.

Саміт ЄС розпочався також з гучного скандалу. Як виявилось, не всі країни були готові до реальних змін, передбачених Лісабонською угодою – з роботи саміту було виключено 27 міністрів закордонних справ країн Євросоюзу, яких відтепер представлятиме єдиний Міністр закордонних справ ЄС. На цю посаду минулого місяця була обрана британка Кетрін Ештон.

Читайте також:

У Брюсселі відкрився саміт Євросоюзу

Конференцію ООН з клімату призупинили через конфлікт між учасниками

Перший президент ЄС виступив за розширення Євросоюзу

Кліматичний саміт спричинив викиди в атмосферу 40 тисяч тонн вуглецю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: