"Аль-Каїда" випустила мультфільми про терористів

На думку аналітиків, мультфільми можуть використовуватись як нові методи, щоб зробити тероризм більш привабливим для молоді і навіть для дітей.

Фундаменталісти з терористичної мережі "Аль-Каїда" в Ємені намалювали кілька фрагментів для мультфільму, щоб надихнути дітей на теракти. У цих фрагментах показані вбивства і збройні напади, а також ті, що моляться терористи, пишуть у середу британські ЗМІ.

Однак у мультиках не з'являються зображення засновника "Аль-Каїди" Усами бен Ладена або її сьогоднішнього лідера Аймана аз-Завахірі. Тим часом на інтернет-форумах для джихадистів ці анімаційні уривки піддаються жорсткій критиці. Користувачі скаржаться на те, що бійці, обмотані шарфами, намальовані надто "лякаюче" для дітей.

Організація Quilliam, яка базується в Лондоні і займається викриттям екстремістів, вважає, що ці мультфільми можуть бути використані для вербування.

"Вони намагаються використовувати нові методи, щоб зробити тероризм більш привабливим для молоді і навіть для дітей. Це доводить те, що вони вважають інтернет і інші нові медіа суттєвими засобами для досягнення цієї мети", - вважає аналітик Quilliam Номан Бенотман.

Однак багато батьків-мусульмани вважають це прямою спробою "Аль-Каїди" розділити сім'ї і підірвати авторитет батьків. Додатково до всього, вся ця ідея служить доказом того, що "Аль-Каїда" більше не здатна сама по собі залучати послідовників в більшій частині країн арабського світу, що сам бренд "Аль-Каїда"дискредитував себе, і незрозуміло, чи допоможуть йому подібні виверти.

Аналітики Quilliam повідомили, що на арабський сайт al-Shamouk користувачем Abu al-Laith al-Yemen вже були викладені 4 фрагменти мультфільму. Він виклав їх, щоб подивитися на реакцію громадськості перед публікацією повного мультфільму, який стане насмішкою над "отруйними" західними мультфільмами.

Американська влада заявила, що видання Inspire займається спритною, але огидною пропагандою.

Читайте також:

Бен Ладен готував атаку на США в річницю терактів 9/11

Стало відомо про останній наказ бен Ладена перед смертю

Новий лідер "Аль-Каїди" збирається розв'язати війну з Ізраїлем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: