Американців визнали "найкрутішою" нацією світу

Користувачі соцмережі Badoo з 15 країн визначили "найкрутіші" нації світу. Американці значно обійшли росіян.

"Найкрутішою" (coolest) нацією у світі визнали американців. Такими є результати опитування соціальної мережі Badoo, проведеного серед 30 тисяч людей у 15 країнах.

Іспанці були названі "найкрутішими" європейцями, бразильці – "найкрутішими" латиноамериканцями, а бельгійці – найменш "крутою" нацією світу.

"Америка сьогодні може похвалитися найкрутішим лідером – Бараком Обамою; найкрутішими реперами – Jay-Z і Snoop Dogg, і найбільш крутими хлопцями у світі технологій – зокрема, Стівом Джобсом із Apple", - зазначив директор з маркетингу компанії Badoo Ллойд Прайс.

"Звичайно, далеко не всі американці круті. Але ж саме вони винайшли імідж «крутості», який продовжують втілювати в багатьох сферах - від музики, кінофільмів та телебачення до нових технологій", - додав він.

Також до першої десятки "найкрутіших" націй потрапили італійці, французи, британці, голландці, мексиканці, аргентинці і росіяни.

Найменш "кльовими" визнані бельгійці, поляки і турки.

Водночас самі американці навіть погано уявляють, де розташована їхня держава. Більше половини учнів початкових і середніх шкіл США не змогли показати Сполучені Штати на мапі. І лише половині вдалося в правильному порядку за зменшенням площі розташувати Північну Америку, США, Каліфорнію та Лос-Анджелес.

Читайте також:

Більшість американських школярів не можуть показати на мапі свою країну

Україна увійшла в десятку найнещасніших країн світу

Третина росіян вірить, що Сонце обертається навколо Землі

У німців та росіян не знайшли почуття гумору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: