Бакієва шукатиме Інтерпол

Уряд Киргизії звернувся до Інтерполу з проханням посприяти у затриманні колишнього президента країни Курманбека Бакієва. На звернення Інтерпол поки що не відреагував.

Тимчасовий уряд Киргизії звернувся до Інтерполу з проханням посприяти у затриманні колишнього президента країни Курманбека Бакієва. Про це заявив заступник голови тимчасового уряду Азімбек Бекназаров.

"Інтерпол його спіймає", - заявив Бекназаров.

Раніше киргизька влада вже зверталася в Інтерпол з проханням про сприяння в затриманні сина Курманбека Бакієва Максима і ряду інших чиновників. У зв'язку з цими зверненнями Максим Бакієв і кілька чиновників були оголошені в міжнародний розшук.

Поки що про реакцію Інтерполу на звернення з приводу Курманбека Бакієва не повідомлялося.

Колишній президент Киргизії звинувачується у себе на батьківщині в економічних злочинах та у причетності до масових вбивств під час вуличних заворушень 6-7 травня. Аналогічні звинувачення висунуті членам його сім'ї і соратникам.

Зараз Бакієв знаходиться в Мінську, де президент Білорусії Олександр Лукашенко гарантував йому захист. Киргизія направила до Генпрокуратури Білорусі документи на екстрадицію колишнього президента, проте жодної офіційної відповіді з цього приводу не було отримано.

Нагадаємо, президент Білорусії Олександр Лукашенко 4 травня заявив, що не має наміру передавати колишнього президента Киргизії Курманбека Бакієва новій владі країни.

Курманбек Бакієв довгий час після свого повалення 7 квітня відмовлявся знімати з себе повноваження. Близько тижня він провів у своєму родовому селі на півдні країни, 15 квітня перебрався до Казахстану, а ще через кілька днів полетів до Білорусі. Тоді ж він написав заяву про відставку, проте через деякий час від неї відмовився. Тим часом нова влада країни завела на нього, членів його сім'ї і представників колишнього уряду кримінальні справи.

Читайте також:

Вибори президента Киргизії відбудуться восени 2011 року

У зіткненнях на півдні Киргизії загинули двоє людей, 63 постраждали

Інтерпол оголосив сина Бакієва в міжнародний розшук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: