Майже половина американців упевнені, що Христос повернеться через 40 років

Як американці бачать майбутнє: серед молодих мешканців США було проведено соціологічне опитування, яке виявило досить несподівані результати.

Четверо з десяти молодих американців вірять, що до 2050-го року відбудеться друге пришестя Ісуса Христа. 31% мешканців США впевнені, що до цього часу Земля зіткнеться з астероїдом.

Як американці бачать майбутнє, з'ясував журнал Smithsonian Magazine. Згідно з результатами опитування, більшість респондентів (дві третини) налаштовані оптимістично.

Утім, цей показник нижчий, ніж 10 років тому. Наприклад, приблизно 64% оцінюють своє майбутнє позитивно, тоді як у 1999 цей показник становив 81%. Кількість американців, впевнених у позитивних тенденціях національної економіки, зменшилася з 70 до 61%; а впевнених у сильній і стабільній економіці - з 64 до 56%.

Водночас 71% американців очікують до 2050 року побачити ліки від раку, 66% впевнені, що штучні частини тіла працюватимуть краще за справжні, а 53% вважають, що польоти в космос стануть звичайними подорожами. А 89% переконані, що американським президентом буде обрано жінку.

Але багато людей впевнені і в негативних подіях - 72% вірять, що станеться глобальна енергетична криза, 58% очікують третьої світової війна, а 53% бояться терористичних атак із застосуванням ядерної зброї.

До речі, більшість з опитаних припускають, що не прочитають про ці події в газеті - 64% вважають, що друковані видання зникнуть до 2050 року, і майже стільки ж людей очікують зникнення паперових грошей.

40% мешканців США сподіваються, що через 40 років Ісус Христос повернеться на Землю. Така ж кількість респондентів прогнозує створення єдиної світової валюти.

Опитування проводилося з 21 по 26 квітня серед 1546 людей у віці 21-26 років.

Читайте також:

20-метрову статую Христа в США знищила блискавка (відео)

Гігантська вогняна куля пронеслася над США

Американці вважають Обаму антихристом та новим Гітлером

Ожиріння американців коштує уряду США 147 млрд доларів на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: