Брейвік зашифрував у своєму маніфесті місця майбутніх терактів

Ймовірно, у маніфесті норвежського терориста зашифровані географічні точки майбутніх терактів. Інформація наразі перевіряється.

Норвежський терорист Андерс Брейвік, який зізнався у скоєнні подвійного теракту в Норвегії, міг залишити у своєму маніфесті секретні послання.

До такого висновку прийшли фахівці з комп'ютерної безпеки норвезького телеканалу TV-2.

НОРВЕЗЬКИЙ ТЕРОРИСТ МОЖЕ УНИКНУТИ В’ЯЗНИЦІ

Вони проаналізували близько 1500 сторінок тексту маніфесту Брейвіка "Декларація незалежності Європи" і зробили висновок, що в ньому зашифровані географічні точки, де заплановані нові теракти.

Втім, подробиць небагато. Інформацією норвезьких телевізійників уже зацікавилася поліція. Не виключено, що цими даними скористаються слідчі.

БРЕЙВІК ПЕРЕНІС ПЛАСТИЧНУ ОПЕРАЦІЮ, ЩОБ БУТИ СХОЖИМ НА АРІЙЦЯ

Зазначимо, що адвокат Андерса Брейвіка повідомив, що терорист, який дотримується крайніх правих поглядів, пообіцяв розповісти про нібито діючі в Європі осередки своїх "однодумців", якщо влада Норвегії виконає його вимоги. Серед вимог терориста - призначення його головнокомандуючим збройними силами країни, надання йому можливості виступити по телебаченню, а також відставка уряду Норвегії і зречення від престолу норвезького короля.

Не виключено, що на підставі цих заяв захист може спробувати заявити про неосудність Андерса Брейвіка. Однак у цьому випадку за рішенням суду його відправлять на примусове лікування в психіатричну лікарню, що може виявитися ще більш суворим покаранням, вважає його адвокат Гейр Ліппестад.

ПІСЛЯ ТЕРАКТІВ У НОРВЕГІЇ ВИЛУЧИЛИ З ПРОДАЖУ WORLD OF WARCRAFT

Нагадаємо, подвійний теракт стався в Норвегії 22 липня, його жертвами стали 77 людей. Спочатку прогримів вибух біля комплексу урядових будівель в центрі Осло, де знаходиться канцелярія прем'єр-міністра, а через кілька годин чоловік у поліцейській формі відкрив стрілянину в молодіжному таборі правлячої Норвезької робочої партії на острові Утойя недалеко від норвезької столиці.

Раніше ЗМІ повідомили, що Брейвік виношував план терористичних атак 9 років. Незадовго до подій 22 липня, норвежець опублікував в інтернеті "Декларацію незалежності Європи" власного авторства.

Читайте також:

Норвезький терорист може уникнути в’язниці

Автобус з вибухівкою Брейвіка простояв в Осло два дні

Суд над терористом Брейвіком розпочнеться не раніше 2012 року

Аноніми в Інтернеті вирішили перетворити маніфест терориста Брейвіка на жарт

Мати терориста Брейвіка відмовилася зустрічатися зі своїм сином

Опубліковані фото упізнаних жертв кривавої бійні в Норвегії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: