Британія закрила кордон для іноземних робітників

Британська влада має на меті зупинити потік мігрантів до країни та знизити рівень безробіття серед власних громадян.

У Великобританії з 6 квітня в силу вступили нові імміграційні правила, згідно з якими кількість приїжджих на роботу в цю країну громадян не з країн Євросоюзу має скоротитися до 20 тисяч осіб на рік, щоб не збільшити загрозу безробіття для громадян Сполученого Королівства.

"Ми дали ясно зрозуміти, що поки триває відновлення економіки, роботодавцям необхідно в першу чергу звертати увагу на тих кандидатів, які вже живуть у Великобританії. Ця політика буде проводитися в період значного реформування імміграційної системи з метою скорочення загального припливу іммігрантів в країну до десятків тисяч (на рік)", - зазначив держміністра з імміграції Деміан Грін.

"Ми як і раніше будемо забезпечувати можливість для приїзду в Великобританію найбільш здатних і підготовлених фахівців, здатних внести цінний внесок у розвиток країни", - уточнив політик.

За новими правилами, в цьому році в країну приїде на роботу близько 20,7 тис. іммігрантів: 4,2 тис. в цьому місяці і 1,5 тис. в кожному наступному. Додаткові візи (близько тисячі) будуть надані "талановитим людям, яким завжди раді у Великобританії", а також бізнесменам.

Всі бажаючі отримати робочу візу повинні претендувати на посаду, яка вимагає наявності вищої освіти, володіти англійською мовою на рівні не нижче середнього (intermediate), а також заробляти не менше 20 тисяч фунтів стерлінгів (32,3 тис. доларів) на рік. Останній крок спрямований на запобігання таких ситуацій, коли людина з вищою освітою, яка приїхала у країну, влаштовується на низькооплачувану роботу в ресторан або салон краси.

Читайте також:

Уряд очікує, що скоро в Україну повалять іноземні мігранти

Експерти: в 2011 році знайти роботу стане легше, а зарплати зростуть

Заробітчани щорічно шлють в Україну до 8 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: