Чорноморський флот озброївся російським підводним роботом

Підводний апарат "Обзор-600" здатний розвивати швидкість до 3,5 вузлів і оснащений гідролокатором, що дозволяє виявляти підводні об'єкти на відстані до ста метрів.

Обзор-600
tetis-pro.ru
"Обзор-600".
Рятувальні сили Чорноморського флоту Росії прийняли на озброєння новий телекерований автономний безлюдний підводний апарат "Обзор-600", створений російською компанією "Тетіс-ПРО".

Про це заявив представник рятувальних сил флоту Ігор Фролов. Підводний робот буде використовуватися військовими для розвідки морського дна.

Рішення про прийняття "Обзор-600" на озброєння було прийнято за підсумками випробувань, що проводилися в 2010 році.

Раніше російський флот використовував АНПА британського виробництва. Мова йде про апарати Tiger і Pantera + виробництва компанії Seaeye Marine.

За словами Фролова, вони добре себе зарекомендували на навчаннях рятувальних сил і засобів флоту.

"Обзор-600" відноситься до класу малих АНПА і здатний працювати на глибині до 600 метрів. Маса апарата становить 15 кілограмів.

"Обзор-600" оснащений маніпуляторами, які дозволяють здійснювати захоплення вантажу масою до 20 кілограмів. Завдяки невеликим розмірам, АНПА може проникати в складні або вузькі конструкції під водою.

Згідно з описом, розміщеному на сайті "Тетіс-ПРО", "Огляд-600" здатний розвивати швидкість до 3,5 вузлів. Апарат оснащений гідролокатором, що дозволяє виявляти підводні об'єкти на відстані до ста метрів. АНПА також здатний передавати оператору кольорове або чорно-біле відео.

Читайте також:

Україна не пропустила через Керченську протоку корабель ЧФ РФ

Москва відмовилася фінансувати Чорноморський флот в Севастополі

Чорноморський флот РФ повністю розрахувався з боргами перед Україною

Росія озброїть Чорноморський флот новими винищувачами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: