Екстравагантні піар-акції Путіна сплутали карти піарникам Мєдвєдєва

Через підвищену активність Путіна піарникам Мєдвєдєва довелося терміново розробляти нову стратегію. Президент взявся за системні ініціативи.

Як Путін гасив пожежу_2
AFP
Путін гасить пожежі
Підвищення активності російського прем'єр-міністра Володимира Путіна змусила Кремль змінити піар-тактику, щоб президент Дмитро Мєдвєдєв не відставав від другого учасника владного тандему.

Путін останнім часом зробив чимало екстравагантних витівок, пропагуючи образ харизматичного авторитарного лідера. Прем'єр виступив у ролі другого пілота протипожежного літака-амфібії Бе-200, з якого особисто гасив пожежі. Таким чином, Путін підтримував героїчний образ.

Потім прем'єр не менш героїчно стріляв в морі по киту, щоб взяти зразок його шкіри для дослідження. Днями завершився чотириденний автопробіг Путіна по Далекому Сходу на Lada Kalina, за час якого прем'єр встиг дати рекордну кількість інтерв'ю.

Путін з арбалетом
Сегодня
Путін "полює" на кита
На думку журналістів, прем'єр робить всі ці кроки, щоб показати, що саме він володіє необхідними якостями, щоб піклуватися про Росію, її народ і природу. Причому ця стратегія приносить відчутний успіх. Після згубних для Росії пожеж прем'єр не тільки не втратив довіру виборців, а й зміцнив її.

За даними компанії Gallup, в червні рейтинг Путіна становив 74%, а в серпні зріс до 78%. Дії президента Мєдвєдєва, за підсумками опитувань, схвалюють 73% росіян.

Таким чином, стало очевидно, що президентові доведеться надолужувати, однак робити це настільки ж епатажними методами, як, наприклад, виїзд на чолі колони мотоциклістів, не в його стилі. Завданням його іміджмейкерів стає тепер зробити рутинну системну роботу більш апетитною в очах населеннярозповіло джерело, близьке до Кремля.

Путін вирушив у подорож Чита-Хабаровськ на "Лада Калина"_14
government.ru
Путін за кермом Lada Kalina
Нова стратегія полягає в тому, щоб внести ряд гучних системних ініціатив вже зараз. Тоді перед виборами можна буде апелювати до того, що під час другого терміну Мєдвєдєв зможе реалізувати запропоновані ініціативи.

"Тому потрібно окремо придумувати, як подавати такі ініціативи, як їх ілюструвати красивими прикладами й аналогіями. Протягувати реальні логічні нитки від будь-якого системного нововведення - прямо в реальне життя", - пояснило джерело, додавши, що, на його думку, формулювати їх треба як секрет успіху.

Втілення цієї піар-лінії в життя вже стало помітним. Як тільки рейтинг президента почав падати на тлі активності прем'єра, він виступив з пропозицією перейменувати міліцію в поліцію. Таким чином Мєдвєдєв повернувся в медійний простір, а його діяльність почала активно обговорюватися громадськістю.

Другим подібним поверненням на тлі автопробігу Путіна стала ініціатива зміни Конституції: президент запропонував вписати в Основний закон Держраду. За словами джерела, це далеко не остання подібна гучна заява президента.

Читайте також:

Путін дотримав слова: російських опозиціонерів "отоварили дубиною" як ніколи

Путін назвав "порожніми балачками" розмови про те, що він керує країною

Путін стріляв з арбалета у кита: вцілив лише з четвертого разу

Рязанські чутки: на місці пожежі, яку загасив Путін, виросли квіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: