Іран проти заявки Палестини на членство в ООН

Духовний лідер Ірану виступив проти рішення близькосхідного конфлікту шляхом створення двох держав, тому що, як він висловився, "вся земля належить палестинцям"

Іран "категорично проти" подачі Палестиною заявки на членство в ООН. Відповідну заяву зробив духовний лідер Ірану аятолла Алі Хаменеї. Він додав, що будь-який план, що припускає поділ Палестини, буде відхилено Ісламською Республікою.

Духовний лідер Ірану виступив проти рішення близькосхідного конфлікту шляхом створення двох держав, тому що, як він висловився, "вся земля належить палестинцям"

Визнання існування Ізраїлю буде подібно "раковій пухлині", яка зруйнує крихкий мир у регіоні, заявив Хаменеї.

Нагадаємо, глава Палестинської автономії Махмуд Аббас 23 вересня передав Пан Гі Муну заяву з проханням надати Палестині повноправне членство в ООН. Процес розгляду цього питання може зайняти кілька тижнів. Після цього в Радбезі має пройти голосування, результати якого увійдуть в основу рішення Генасамблеї ООН по Палестині.

Палестина розраховує за допомогою позитивного рішення ООН відновити переговори з Ізраїлем. Для того щоб вона отримала схвалення, за резолюцію щодо незалежності Палестини повинні проголосувати дев'ять членів Радбезу за відсутності вето від п'яти постійних членів (Великобританії, Китаю, Росії, США та Франції)

Росія обіцяла підтримати прагнення Палестини домогтися визнання в ООН. Тим часом США мають намір накласти вето на заявку. Як заявив Барак Обама, США накладуть вето на резолюцію, яка могла б дозволити Палестині стати повноцінною державою.

Пояснюючи своє рішення, американський президент зазначив, що Ізраїль перебуває в оточенні сусідів, які багато разів починали війну проти нього, тому сторонам перш за все варто врегулювати свої протиріччя переговорами.

Читайте також:

Головний прихильник палестинців в ООН підтримав Ізраїль

Аббас дав ООН трохи часу для визнання незалежності Палестини

Ізраїль посилив кількість військових на Західному березі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: