Італійські студенти-маніфестанти захопили Колізей і Пізанську вежу

Італійські студенти протестують проти освітньої реформи, яка скоротить фінансування і завдасть шкоди дослідницькій діяльності.

В Італії проходять масові студентські акції проти реформи університетів. Частина маніфестантів прорвалися в головну столичну пам'ятку - Колізей. Також студенти-протестувальники захопили Пізанську вежу.

Студенти розтягли з зовнішнього боку Колізею гасла з протестними написами. Проте нічим ні для туристів, ні для історичної пам'ятки протестуючі не загрожують.

Співробітники правоохоронних органів намагаються вивести порушників громадського порядку з античного монумента.

Навколо Пізанської вежі маніфестанти вибудували "живий щит", відрізавши доступ туристам. З останнього рівня вежі студенти також спустили гасла з протестними написами.

Не менш активні протести проходять і в інших найбільших містах в Італії - Мілані, Турині, Флоренції, Палермо. Студенти займають будівлі і мости, заступаючи шлях транспорту.

Повідомляється про сутички маніфестантів з поліцією і кількох поранених, кілька людей були затримані.

Невдоволення викликала реформа університетів, запропонована міністром освіти Маріястеллою Джельміні. Вона передбачає реорганізацію фінансування та інші обмеження. На думку студентів, викладачів і вчених, вони завдадуть непоправної шкоди дослідницькій діяльності.

Нагадаємо, у Лондоні студенти теж страйкують. Вони незадоволені планами уряду скоротити видатки на освіту та підвищити плату за навчання.

Читайте також:

У Португалії загальнонаціональний страйк: жителі проти заходів жорсткої економії

У Лондоні студенти знову влаштували масову акцію протесту

Тисячі студентів вийшли на акції протесту в Лондоні

ВідеоІталійські студенти-маніфестанти захопили Колізей і Пізанську вежу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: