Куба засудила вбивство Фіделя Кастро в новій Call of Duty

Кубинську владу обурила нова серія популярного шутера Call of Duty, сюжет якої заснований на подіях "холодної війни" між СРСР і США.

Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops
Куба засудила появу нової серії комп'ютерної гри Call of Duty: Black Ops, в якій користувачам пропонується взяти участь в операції з убивства лідера кубинської революції Фіделя Кастро.

Державні засоби масової інформації Куби вважають, що ігровий сценарій, запропонований у Call of Duty, по суті виправдовує вбивство заради розваги.

Невдоволення керівництва країни викликав початковий епізод гри, коли американські солдати з боями прориваються через вулиці Гавани з метою вбити молодого Фіделя Кастро. Їм це, на перший погляд, вдається, проте вбита людина виявляється двійником цього Кастро.

Кубинський новинний сайт Cubadebate прокоментував цей епізод так: "те, чого Сполученим Штатам не вдалося добитися за 50 років, вони тепер намагаються досягти віртуально".

На сайті стверджується, що гра не тільки прославляє замах на життя кубинського лідера, а й спонукає північноамериканських дітей і підлітків до насильства.

У публікації також згадуються деякі реальні спроби США скоїти вбивство Фіделя. Згідно із заявами Гавани, за останні 50 років комуністичного лідера намагалися усунути більше 600 разів, зокрема за допомогою отруєних кулькових ручок і сигар з вибухівкою.

Шутер Call of Duty: Black Ops був випущений 9 листопада 2010 року на платформах PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii і DS.

Гра є сьомою частиною серіалу Call of Duty, яка вважається найпопулярнішою відеогрою в історії. Сюжет цієї серії заснований на подіях "холодної війни" між СРСР і США. Крім Куби, дія Black Ops також відбувається у В'єтнамі, Лаосі і Уральських горах. Преса високо оцінила нову гру.

Попередня частина - Call of Duty: Modern Warfare 2 - також піддалася нападкам з боку офіційних осіб. Об'єктом критики став рівень під назвою "No Russian", де група терористів влаштовує бійню в московському аеропорту.

У жовтні цього року армія США заборонила на своїх базах гру Medal of Honour, оскільки вона надавала користувачам можливість вбивати американських солдатів у Афганістані в ролі талібів.

Після цього видавець гри - компанія Electronic Arts - перейменував талібів в "сили супротивника".

Читайте також:

Топ-15 найскандальніших комп'ютерних ігор

Фідель Кастро закликав світ повністю відмовитися від будь-якої зброї

Фідель Кастро: те, що Обаму ще не вбили – це просто везіння

Італійського мафіозо спіймали за грою в "Хрещеного батька"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: