Монах спалив себе в ім'я свободи Тибету

У китайській провінції чернець спалив себе в ім'я свободи Тибету. Побоюючись масових заворушень, армія оточила монастир.

У повіті Даофу китайської провінції Сичуань 29-річний тибетський чернець скоїв самоспалення, висловивши таким чином протест проти переслідування тибетської меншості в Китаї.

Китайська армія оточила монастир, де стався інцидент. За стінами храму перебувають близько ста людей, позбавлених електрики, джерел води і продуктів харчування.

За словами місцевих мешканців, іноземцям заборонили наближатися до монастиря. Дорогі, які ведуть до нього, перекриті, біля урядових будівель виставлено оточення.

Усі транспортні засоби, що наближаються до монастиря, обшукуються. Монастир оточили не менше тисячі солдатів і поліцейських.

Це вже друге подібне самогубство в Китаї за останні п'ять місяців: у березні аналогічний інцидент стався в монастирі в 200 кілометрах від Даофу. Самогубство монаха призвело до протестів, в результаті чого монастир був закритий. Повідомлялося, що в зіткненнях з поліцією загинули двоє тибетців.

Читайте також:

Далай-лама засудив убивство бен Ладена

Тибетський чернець спалив себе на знак протесту проти політики Китаю

Далай-лама: китайська влада намагається знищити буддизм у Тибеті

Обама зустрівся з Далай-ламою, Китай обурений

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: