Мєдвєдєв пообіцяв створити ядерний двигун для польотів на інші планети

Росія як член елітного клубу країн-розробників ядерних технологій збирається до 2014 року розробити реактори та ядерне паливо нового покоління. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Дмитро Мєдвєдєв
AFP
Дмитро Мєдвєдєв виступив із пропозицією "підняти Росію на новий ступінь цивілізації"
Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв назвав ядерний сектор четвертим основним вектором розвитку Росії.

Як заявив Мєдвєдєв під час звернення до Федеральних зборів, в рамках стратегічної ядерної програми буде створено новітній ядерний двигун, здатний здійснювати міжпланетні перельоти.

"До 2014 року у нас з'являться реактори нового покоління і ядерне паливо, яке буде затребуваним не тільки вітчизняними, але і зарубіжними виробниками", - пообіцяв глава Кремля.

"Ядерні розробки активно застосовуватимуться і в інших сферах, перш за все, в медицині. Для виробництва водневого палива, а також для створення рухової установки, здатної забезпечити космічні польоти навіть на інші планети. Ми братимемо активну участь і в міжнародному проекті використання термоядерного синтезу", – підкреслив Мєдвєдєв.

За його словами, Росія є членом елітного клубу країн-розробників ядерних технологій, і "в кооперації із зарубіжними партнерами відкриє доступ до практично необмеженого джерела енергії".

Читайте також:

Росія створює космічний корабель на ядерному двигуні

Нова військова доктрина Росії дозволяє превентивний ядерний удар

Росія створила супер-зброю, здатну зупиняти танки та літаки

Ізраїль: російські вчені розробляють ядерну бомбу для Ірану

ВідеоМєдвєдєв взявся за модернізацію Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: