Мєдвєдєв публічно засудив Путіна за слова про Ходорковського

Дмитро Мєдвєдєв заявив, що ніхто з посадовців не має права коментувати справу Ходорковського, поки не буде вироку, - попри те, що тиждень тому такий коментар надав Володимир Путін.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, коментуючи в прямому ефірі справу Михайла Ходорковського, сказав, що ані президент, ані будь-яка інша посадова особа не має права висловлювати свою позицію у цій справі до винесення вироку.

При цьому минулого тижня російський прем'єр Володимир Путін під час телемарафону вже назвав екс-главу ЮКОСа винним ще до винесення рішення у справі.

Тоді Путін назвав бізнесмена "злодієм", чия вина "в суді доведена" (нагадаємо, що початок оголошення вироку запланований на 27 грудня, тобто формально Ходорковського у суді ще не визнали винним). "Вважаю, що злодій має сидіти в тюрмі", - незважаючи на це, сказав Путін.

Мєдвєдєв висловив свою позицію таким чином: "ані президент, ані інша посадова особа не має права висловлювати свою позицію у цій справі або з якоїсь іншої справи до моменту винесення вироку, або обвинувального, або виправдувального".

Він зауважив, що, роблячи заяву про причетність бізнесменів до злочинів, в тому числі на кшталт таких, в яких звинувачують екс-керівників ЮКОСа, необхідно працювати з доказами, щоб правосуддя не було обиральним.

"Це питання доказів. Несіть і будемо працювати", - сказав Мєдвєдєв.

До речі, сам Ходорковський написав у відповідь на прямий ефір Путіна статтю, яку 24 грудня було опубліковано в російській пресі. Ув'язнений бізнесмен зізнався, що має відчуття жалю до Путіна - "немолодої людини, такої самотньої перед безкрайньою і нещадною країною".

На думку Ходорковського, єдине щире і добре почуття у Путіна - любов до собак. Тому він побажав російському прем'єру "добра і терпимості, щоб його не боялися, але любили. Нехай не всі, але щиро, безкорисливо, і не тільки собаки".

Читайте також:

Мєдвєдєв зізнався, що путінська партія царює в Росії

Ходорковський пожалів Путіна і побажав йому любові "не тільки від собак"

Путін порівняв Ходорковського з Аль Капоне

Тефлоновый Путин: очередной телемарафон российского премьера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: