Під час візиту Саркозі на завод там зібрали тільки робітників його зросту

Президент Франції розпорядився відібрати до свого візиту на завод низькорослих робітників, щоб в телерепортажах виглядати на їхньму тлі вищим.

Ніколя Саркозі на заводі Faurecia
AFP
Ніколя Саркозі на заводі Faurecia
Відомий своїм невисоким зростом президент Франції Ніколя Саркозі під час візиту до заводу Faurecia в Нормандії навмисно відібрав для протокольної зйомки та виступу перед журналістами низькорослих робітників.

Жоден із співробітників заводу, з якими французький президент спілкувався в кадрі, а також десять робітників, яких поставили на трибуну під час його виступу, не були вищими за нього, пишуть бельгійські та французькі ЗМІ.

"Мені сказали, що вас обирали по зросту. Це правда?" – запитали тележурналісти у однієї з робітниць. Співрозмовниця відповіла ствердно. "Тобто, не слід бути вищими за президента?" – уточнили репортери. "Так, так", - відповіла жінка.

Представник Французької демократичної конфедерації праці на підприємстві Faurecia заявив, що обирати робітників невеликого зросту "вигадала не сама дирекція - запит надійшов з Єлисейського палацу".

Проте керівництво Faurecia випустило комюніке, спростовувавши чутки про "специфічні вимоги" президента. Єлисейський палац також назвав подібні твердження безглуздими.

За даними ЗМІ, зріст Ніколя Саркозі не перевищує 1,69 метра.

Читайте також:

Дружина Саркозі полюбляє підбадьорювати чоловіка: "Сміливіше, маленький!"

Саркозі витратив на квіти для Бруні 400 тисяч доларів з бюджету

Поведінку дружини Саркозі на саміті G8 визнали "брутальною"

Ніколя Саркозі врятував шофера від алкоголізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: