Очевидці зняли унікальне відео падіння метеорита на столицю інків

Над містом Куско в Перу пролетів метеорит. Падіння небесного тіла очевидці зафіксували на відеокамеру.

Мешканцям Перу вдалося зняти на відео рідкісну подію – як над містом Куско, стародавньою столицею інків, пролетів палаючий метеорит.

Здивований жителі спостерігали, як метеорит повільно наближався до Землі, залишаючи за собою яскравий "хвіст", і зрештою зник за горизонтом.

Небесне тіло впало на південь від міста, між районами Сан-Себастьян і Сан-Джеронімо, спровокувавши лісову пожежу в постраждалому від посухи районі. Наразі місце його падіння намагаються знайти місцева поліція та рятувальники.

Зазначимо, що зафіксувати таку подію вдається вкрай рідко. Зазвичай подібні космічні об'єкти згоряють у верхніх прошарках атмосфери.

Не обійшлося і без містичних чуток. Очевидці стверджують, що небесне тіло падало занадто повільно, щоб бути метеоритом.

Місто Куско є туристичним центром. Саме звідси починається огляд легендарного поселення інків Мачу-Пікчу, який ще називають "містом в небесах" чи "загубленим містом".

Деякі археологи вважають, що це місто було створене як священний гірський притулок великим правителем інків Пачакутеком за сторіччя до завоювання його імперії, тобто приблизно в 1440 році. В 1532 році, коли іспанці вторглися на територію імперії інків, усі мешканці Мачу-Пікчу таємничо зникли.

Читайте також:

У Китаї впав 30-тонний "прибулець" з іншої галактики

Нова гіпотеза: Тунгуський метеорит був білою дірою, що вилетіла з надр Землі

Науковці знайшли під Амазонкою ще одну річку

Вчені розкрили загадку кам'яних гігантів з острова Пасхи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: