Пакистанську дівчину за "незаконне" кохання родичі вбили електричним струмом

"Провина" дівчини полягала в тому, що вона вирішила вийти заміж за чоловіка, до якого несхвально ставилася сім'я.

 У Пакистані родичі дівчини вбили її електричним струмом за те, що вона мала намір вийти заміж без схвалення старших, повідомляють пакистанські телеканали з посиланням на поліцейські джерела.

За даними ЗМІ, 17-річна Сайма Бібі була вбита в окрузі Бхавалпур на сході Пакистану за наказом старійшин її сім'ї після того, як місцевий панчаят (сільський рада) визнав дівчину винною в "нарузі над сімейною честю".

"Провина" дівчини полягала в тому, що вона вирішила вийти заміж за чоловіка, до якого несхвально ставилася сім'я.

За словами місцевої поліції, на тілі дівчини виявили сліди тортур, а також опіки на шиї, спині і руках, які, ймовірно, свідчать про смерть в результаті удару електричним струмом.

Прем'єр-міністр країни Юсуф Реза Гілані зажадав від поліції провести найретельніше розслідування цього інциденту і покарати винних.

Поліція вже заарештувала батька і дядька дівчини.

Жорстока смерть Сайма Бібі відноситься до категорії "каро-карі" - як тут називають "вбивства честі", коли родичі жінки вважають себе в праві вбити її, якщо та, на їхню думку, зганьбила родину.

За інформацією правозахисників і співробітників першої в Пакистані телефонної гарячої лінії допомоги жінкам і дітям "Мададгар" (у перекладі з урду "Помічник") минулого року понад 450 жінок стали жертвами "каро-карі".

Пакистанська влада намагається боротися з традиційними нормами і уявленнями, які продовжують діяти в глибинці і гірських районах країни.

Читайте також:

Шокуюче відео: суданські поліцейські зі сміхом висікли жінку на вулиці

У Саудівській Аравії чоловік не впізнав дружину в морзі - він ніколи не бачив її обличчя

В іранських магазинах заборонили виставляти манекени без хустинок

Після телешоу суданських чоловіків побили батогом за косметику на обличчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: