Південнокорейця, який похвалив Кім Чен Іра, посадили на 5 років

54-річного Південнокорейського священика засудили до п'яти років ув'язнення: він прославляв політику Пхеньяна в Інтернеті.

Південнокорейського священика засудили до п'яти років позбавлення волі за те, що він побував у Північній Кореї, де хвалебно відгукувався про її керівництво, зокрема лідера КНДР Кім Чен Іра.

Хан Сан Єл був заарештований у серпні 2010 року після повернення із КНДР, де він провів більше двох місяців. Звинувачення встановило, що він використовував Інтернет для поширення вихваляння політики Пхеньяну.

Відповідно до законодавства Південної Кореї, будь-які контакти з комуністичним Північчю без санкції влади є протиправними.

За даними прокуратури, 54-річний Хан Сан Єл опублікував у мережі близько 100 повідомлень і відеокліпів, у яких він висловлює згоду з діями КНДР.

Зокрема, деякі з його постів звинувачують Сеул і Вашингтон у затопленні південнокорейського військового корвета "Чхонан" у березні минулого року. Інші повідомлення стверджують, що саме південнокорейські військові навчання змусили Північ обстріляти острів Йонпхендо в листопаді, коли загинули чотири людини.

Читайте також:

Північнокорейські фахівці створили Кім Чен Іру "бронепотяг-невидимку"

Південнокорейський політик сплутав термоси зі снарядами КНДР

Мешканця КНДР стратили за розмову по мобільному телефону

Спадкоємець Кім Чен Іра з розмахом відсвяткував день народження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: