Південна Осетія виключила можливість приєднання до РФ

Посол Південної Осетії в Москві заявив, що республіка не планує приєднуватися до Росії.

Південна Осетія не планує ставати суб'єктом Російської Федерації, заявив посол республіки в Москві Дмитро Медоєв.

Таким чином, він прокоментував заяву російського прем'єра Володимира Путіна про те, що осетинський народ сам вирішуватиме питання про приєднання до Росії.

Медоєв не виключає, що Росія і Південна Осетія могли б у майбутньому створити союзну державу, що було б дуже перспективно. Однак, за його словами, Південна Осетія не збирається розмінювати свою свободу на догоду якимось політичним течіям.

"Наш народ зробив вибір на користь незалежності на референдумі, і ніяких планів стати суб'єктом Російської Федерації у нас немає - мова йде виключно про інтеграцію, зокрема, про входження Південної Осетії до союзної держави Росія-Білорусь", - заявив дипломат.

Медоєв зазначив, що більша частина населення Південної Осетії мають подвійне громадянство, у тому числі і російське, проте проводити референдум з питання вступу до складу Росії не планується.

Раніше президент Південної Осетії Едуард Кокойти заявив, що "Росії чужі території не потрібні, і намірів анексувати територію нашої республіки у Російської Федерації немає".

Нагадаємо, в серпні 2008 року після війни з Грузією Росія була першою країною, що визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії. Слідом за Москвою незалежність грузинських республік визнали Нікарагуа, Венесуела і острівна держава Науру.

Читайте також:

США визнали окупацію Росією Абхазії і Південної Осетії

Південна Осетія увічнила імена Мєдвєдєва і Путіна у назвах вулиць

Росія відмовилася гарантувати Грузії ненапад

Кремль: матеріали WikiLeaks підтвердили, що РФ не нападала на Грузію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: