Подробиці оргій Берлусконі: прем'єр-міністра розважали лесбійськими іграми

Під час вечірок "Бунге-Бунге" Берлусконі розважали десятки жінок, які заради нього влаштовувати лесбійські ігри.

Італійська прокуратура зібрала новий масив матеріалів про оргії, які влаштовував прем'єр-міністр республіки Сильвіо Берлусконі, і збирається передати до суду справу стосовно його спільників. Фігурантами справи стали Ніколь Мінетті, Еміліо Феде і Леле Мора.

Як випливає з показань свідків, главу уряду Італії, під час вечірок "Бунге-Бунге" розважали десятки жінок, які заради нього влаштовувати лесбійські ігри.

Прокуратура в рамках розслідування відносно трьох обвинувачених "зібрала масу сильних, серйозних і конкретних доказів" для процесу, який "не буде ґрунтуватися винятково на сумнівних свідченнях синьйорини Карім Махруг", пообіцяв прокурор Антоніо Сандждермано.

Cлідчі органи вже встановили, що Ніколь Мінетті, одна з найближчих помічниць Берлусконі, тележурналіст Еміліо Феде та імпресаріо Леле Мора як мінімум знали про події на віллі Берлусконі в Аркорі.

Їм було відомо також про те, що марокканка Каріма Махруг на прізвисько Рубі, яка нелегально проживає в Італії і з якою Берлусконі перебував в інтимному зв'язку, в той час була неповнолітньою.

Саме це і є основним предметом обвинувачення, пред'явленого прем'єр-міністра: в Італії не заборонена сама проституція, але тільки за умови, що ці послуги надає особа, яка досягла повноліття. Секс за гроші з особою, якій ще не виповнилося 18, є кримінально караною дією.

За даними слідства, Мінетті, Феде і Мора не просто знали про оргії, а й організовували постачання жінок прем'єр-міністру. На одному з попередніх судових слухань навіть прозвучало слово "бордель". Всього цих жінок нарахували 33, з них 32 повнолітніх, 33-я ж - 17-річна Каріма Махруг.

Рубі вирішила не виступати в якості потерпілої сторони: вона заперечує, що займалася сексом з Берлусконі, визнаючи, що отримувала від нього гроші, але лише як безкорисливу ​​допомогу.

Але прокурори вважають її сексуальний зв'язок з Берлусконі повністю доведеним. Рубі, зокрема, розповіла про лесбійські поцілунки з однією з учасниць оргій, у той час як слідству відомо від багатьох незалежних джерел, що за такими діями з цікавістю спостерігав Берлусконі.

Читайте також:

Берлусконі зізнався, що дав повії 45 тисяч євро - "на епілятор"

Опубліковані перші фото з оргій Берлусконі: рольові ігри та лесбіянки

Берлусконі зізнався, що вже надто старий для сексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: