Польща виселяє українських заробітчан і приймає іноземних нелегалів

Польща повернула в Україну 158 нелегалів-українців, прийняла 600 нелегалів з ЄС.

 Польська прикордонна служба в першому кварталі поточного року передала українським службам 158 затриманих на кордоні з Україною нелегалів. За перші три місяці 2009 року було виселено154 нелегалів.

Про це свідчать офіційні дані польських прикордонників. Польща у першому кварталі відправила з країни 640 нелегалів (+7%), 625 з яких передано прикордонним службам східних сусідів поляків: України, Білорусі та Росії.

15 осіб виселено до Литви, Словаччини, Чехії та Німеччини, що удвічі менше показників перших трьох місяців 2009 року.

Понад 300 людям відмовлено у в'їзді до Польщі в пунктах пропуску на летовищах (на рівні минулого року).

До Білорусі польські служби видворили майже удвічі більше людей - 130 осіб, а до Росії в 1,5 раза менше – 14.

В той же час Польща у першому кварталі прийняла від інших держав близько 600 нелегалів (-36%), 460 з яких були іноземцями, а 140 поляками.

Найбільше переданих польським службам нелегалів-іноземців затримано на летовищах (понад триста) та на кордоні Польщі з Німеччиною (80) й Чехією (50).

Українці, за даними польських прикордонників, лідирували серед іноземців, яких затримано у Польщі за нелегальне перебування в країні: вони становили понад 55% з усіх близько 520 затриманих нелегалів-іноземців.

У п'ятірку лідерів також увійшли громадяни Росії чеченської національності (11% серед затриманих), білоруси (5%), турки (4%) та грузини (3%).

Польська прикордонна служба переважно видворяє іноземців з країни, які нелегально потрапили на територію Польщі та коли видана іноземцю віза втратила чинність або він порушив національні правила працевлаштування.

Крім цього, прикордонники мають право не впустити в країну іноземця навіть з візою, якщо мають сумніви стосовно справжньої цілі його приїзду до Польщі.

Читайте також:

Поляки впевнені, що наступного літа їхня країна осоромиться на весь світ

Польща катастрофічно не встигає з підготовкою до Євро-2012

На польському кордоні утворилася 5-кілометрова черга з вантажівок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: