Прем'єр Італії Берлусконі заявив, що його хочуть вбити

Берлусконі заявив, що у 1994 році з ним хотіли розправитися за допомогою слідчих дій, а потім намагалися зруйнувати компанії його родини.

Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі побоюється за своє життя і вважає, що хтось зацікавлений у його фізичному усуненні, повідомила в четвер газета Corriere della Sera з посиланням на сенаторів, які напередодні взяли участь у вечері з главою уряду в його особистій римській резиденції Палаццо Граціолі.

"Ще в 1994 році зі мною хотіли розправитися за допомогою слідчих дій. Потім намагалися зруйнувати компанії моєї родини, але й цього не змогли зробити. А тепер намагаються усунути мене фізично", - наводить слова Берлусконі італійське видання.

Незважаючи на це тривожну заяву, за інформацією газети, під час вечері з сенаторами своєї партії "Народ Свободи" Берлусконі перебував у прекрасному настрої, багато жартував і навіть виконав під акомпанемент свого улюбленого музиканта і співавтора Маріано Апічелла кілька пісень французькою та англійською мовами.

Нагадаємо, в грудні 2009 року на Берлусконі було скоєно напад після виступу прем'єра на масовому мітингу "Народу Свободи" в Мілані. 42-річний Массімо Тарталья, який довгий час проходив лікування з приводу психічних відхилень, з відстані двох-трьох метрів запустив у Берлусконі важким сувенірним зображенням Міланського собору.

В результаті у прем'єр-міністра були виявлені перелом носа, пошкодження двох зубів і серйозна травма губи, що викликала значну втрату крові. Тарталья деякий час за рішенням суду утримувався у психіатричному відділенні лікарні "Сан-Карло" в Мілані, а на початку лютого був переведений під домашній арешт в одну з міланських громад.

Після цього нападу міністр внутрішніх справ Італії Роберто Мароні заявив, що будуть перевірені всі сайти в інтернеті, "які сіють політику ненависті" і закликають до дій, у тому числі насильницьким, проти глави уряду. Крім того, буде вжито додаткових заходів щодо забезпечення безпеки самого Берлусконі, якому "загрожує вбивство", додав Мароні.

Читайте також:

Повії, яка, нібито, переспала з Берлусконі, загрожує штраф у 1,5 млн доларів

Берлусконі розповів анекдот про Діву Марію ченцям у Віфлеємі

Берлусконі нарахував у себе 35 зубів

Берлусконі на лікарняному готує новий альбом любовних пісень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: