Путін назвав наркотики "лайном" і заслужив "респект і уважуху"

Прем'єр Росії Володимир Путін виступив на шоу російських хіп-хоперів, де похвалив сучасну неформальну культуру.

Путін на "Битві за респект"
Комсомольская правда
Путін на "Битві за респект" активно жестикулював
Російський прем'єр-міністр Володимир Путін взяв участь у програмі "Битва за респект", під час якої вручив призи переможцям цього масштабного телевізійного проекту у сфері хіп-хоп культури.

Візит прем'єра на шоу був суворо засекречений. Не тільки для глядачів, але навіть для журналістів урядового пулу поява Путіна на записі конкурсу стала цілковитою несподіванкою.

Путін вийшов на сцену у білому гольфі та коричневій кофті на блискавці.

"Спасибі за такий теплий прийом, дуже приємно. Ми сьогодні підводимо підсумки спільного конкурсу Муз-ТБ і уряду Росії за здоровий спосіб життя. Він називається "Битва за респект". Призи вручаються в трьох номінаціях - граффіті, реп і брейк-данс", - сказав прем'єр.

Вимовивши ці незвичні назви, він зауважив: "Якщо комусь сказати, далеко не всі навіть зрозуміють, про що йдеться".

"Респект - це французького походження слово, граффіті - грецького, означає "писати", а реп і брейк-данс - явно англійського походження. Не всім це подобається. Але ми живемо в своєрідний період часу, який характеризується взаємопроникненням культур, звичаїв", - підкреслив Путін.

"Ми в політиці, тобто в економіці, - виправив він сам себе, - називаємо це часом глобалізації".

Путін на "Битві за респект"
gzt.ru
Путін на "Битві за респект"
Як зазначають російські журналісти, під час виступу прем'єр навіть руками почав жестикулювати більш активно, щоб "прихильникам хіп-хопа було більш звично сприймати".

Путін запевнив присутніх, що будь-яке явище незалежно від його походження заслуговує на підтримку держави, якщо є "талановита форма і творчий зміст".

"Мені дуже приємно, що люди, які у нас займаються цим видом мистецтва, привносять свій російський шарм. Навіть міський грубуватий реп зачіпає соціальні проблеми. Граффіті стає справжнім мистецтвом - тонким і витонченим. А брейк-данс - це взагалі щось своєрідне. Це викликає дійсно пошану", - сказав Путін.

"Коли приїжджаєш за кордон і варто тільки сказати: "Козачок" - і всі починають підспівувати. Коли говорять про Росію, одразу згадують: горілка, ікра, матрьошка. Допускаю, що це поєднання може створювати привабливу композицію. Окрім горілки", - виправився він, і глядачі зааплодували.

Потім Путін вручив подарунки переможцям – найкращому майстру граффіті, вуличним танцюристам та реперу Ромі Жигану. Останній порадував публіку, висловивши прем'єру "респект і уважуху".

"Сьогодні я хочу пригадати всіх тих, хто пішов з життя через це все лайно (наркотики – прим. ред.). А зараз я хочу сказати від нас всіх: Володимиру Путіну - респект і уважуха!" - закричав Жиган.

"Я б хотів з Путіном записати сумісний трек. Еу! Він людина легенда, він наш кумир! Пошумімо для Путіна, щоб почув весь світ! Еу! Я не знаю, що ще сказати такій людині!", - зімпровізував він.

На це Путін збентежено відповів: "Дякую вам за такий прийом. Як тут сказав мій майбутній співавтор, є люди, які вмирають через ... через це лайно. Багато відомих творчих людей померли рано через наркотики, а ми б могли ще довго насолоджуватися їх творчістю".

Читайте також:

Путін занурився на дно Байкалу в батискафі "Мир"

Обама любить Пушкіна та слухає хіп-хоп

Jay-Z - найвпливовіший репер світу

Мєдвєдєв пообіцяв створити ядерний двигун для польотів на інші планети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: