Путіна і Мєдвєдєва попросили додати до герба Росії мусульманський символ

У пропозиції вищому керівництві Росії пропонується півмісяцем замінити хрест на короні, що вінчає одну з голів двоголового орла.

Президенту РФ Дмитру Мєдвєдєву та премєру РФ Володимиру Путіну запропонували додати на герб Росії півмісяць як символ ісламу.

З такою пропозицію виступив верховний муфтій Центрального духовного управління мусульман Росії Талгат Таджуддін.

На його думку, півмісяцем слід замінити хрест на короні, що вінчає одну з голів двоголового орла.

Крім того, автори ідеї хочуть додати полумісяць до хреста на короні в центрі герба. "Тоді жоден ворог не зможе використати релігійний фактор на шкоду єдності і цілісності нашої вітчизни", - стверджує муфтій.

Таджуддін вже відправив ескізи герба з півмісяцями головним муфтіям в регіонах. Він розповів, що вже направляв свою пропозицію Путіну, а також поділився ідеєю з Мєдвєдєвим.

Зовнішній вигляд державного герба РФ описаний у федеральному законі "Про державний герб Російської Федерації" від 2000 року. У документі сказано: "Орел увінчаний двома малими коронами і - над ними - однією великою короною, з'єднаними стрічкою". Згадки про хрести в законі немає.

Незважаючи на те, що Таджуддін називає хрести "православними", ні в законі 2000 року, ні в редакції 1993 року не йдеться про релігійне значення хрестів на коронах герба. У колишній редакції закону корони описані як "три історичні корони Петра Великого".

Читайте також:

Західні ЗМІ про вибори в РФ-2012: Путін готує собі спокійну старість

Скандальний інтернет-ролик: Мєдвєдєв розстріляв Путіна з кулемета (відео)

Політологи побачили початок кризи: Росія повертається в кінець 1980-х

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: