Тибетський чернець спалив себе на знак протесту проти політики Китаю

Заворушення в Сичуані спровокував акт самоспалення, який здійснив молодий буддистський чернець. Поліція силою розігнала тибетців.

У провінції Сичуань на південному заході Китаю молодий тибетський чернець підпалив себе біля буддійського монастиря. Через кілька годин він помер від отриманих опіків.

Повідомляється, що 24-річний чернець здійснив акт самоспалення на знак протесту проти політики китайської влади в Тибеті.

Після того, як стало відомо про його вчинок, біля стін монастиря зібралися більше тисячі тибетців. Сталися сутички з китайською поліцією, яка силою змусила людей розійтися. Кількох людей затримали.

Кілька днів тому відзначалася третя річниця найбільших за останній час масових протестів у Тибеті, у яких загинули десятки людей.

У той же час Далай-лама XIV, який з кінця 50-х років живе у вигнанні в Індії, оголосив, що залишає політичну діяльність і передає політичні повноваження обраному тибетцями лідеру.

Влада Китаю не повірила Далай-ламі, охарактеризувавши його наміри як "спробу ввести в оману світову спільноту". Пекін назвав Далай-ламу політичною фігурою, яка підбурює до розколу Китаю, а його діяльність - незаконною.

Читайте також:

Далай-лама офіційно пішов з політики

У Тибеті обрали перевтілення Будди за підтримки Компартії Китаю

Далай-лама: китайська влада намагається знищити буддизм у Тибеті

У Китаї провалилася спроба "жасминової революції"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: