Турецька влада працевлаштовує повій

У Туреччині комісія з прав людини турецького уряду знайдуть іншу роботу повіям, котрі працюють за примусом.

Влада Туреччини має намір працевлаштувати представниць найдревнішої професії, кількість яких в цій країні перевищує 100 тисяч.

Представники комісії з прав людини апарату турецького уряду планують провести зустрічі з майже трьома тисячами путан, і, якщо за наслідками зустрічей з`ясується, що вони працюють за примусом, сприяти їм у працевлаштуванні, пише газета ”Акшам”. У складі комісії, як зауважується, будуть психологи і соціологи.

У Туреччині, за офіційними даними, налічується 56 будинків розпусти, в яких легально ”працюють” близько трьох тисяч повій. В цілому, в цьому секторі, який впродовж століть має великий попит серед нащадків яничарів, зайнято, за тими ж офіційними даними, понад 15 тисяч жінок.

За неофіційними ж даними, їхня перевищує 100 тисяч з урахуванням жінок легкої поведінки з країн колишнього східного блоку і пострадянського простору.

В той же час, результати соціологічних досліджень свідчать, що українські, зокрема кримські, старшокласниці однією з найпрестижніших професій вважають заняття проституцією, повідомила представник кримської громадської організації "Надія і майбутнє" Антоніна Шеламкова.

За словами експерта, школярки "купуються" на обіцяних VIP-клієнтів, дорогі машини, пригощання, і не підозрюють, з якими складнощами вони можуть зіткнутися.

Читайте також:

Українські старшокласниці вважають найпрестижнішою професією проституцію

У Норвегії шукають добровольців для роботи в безкоштовних борделях

У Києві чоловік під виглядом клієнта грабував повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: