У Джалал-Абадській області Киргизії введено надзвичайний стан

У зв'язку з безперервними сутичками введено режим надзвичайного стану на всій території Джалалабадської області. Дія надзвичайного положення триватиме до 22 червня

Тимчасовий уряд Киргизії 13 червня прийняв рішення ввести режим надзвичайного стану на всій території Джалалабадської області та встановити там комендантську годину.

У зв'язку з безперервними сутичками, в інтересах безпеки громадян, введено режим надзвичайного стану на всій території Джалалабадської області з введенням комендантської години з 18:00 до 06:00.

Дія надзвичайного положення триватиме до 22 червня, - йдеться в декреті тимчасового уряду.

Надзвичайний стан 11 червня було введено в місті Ош і чотирьох районах Ошської області, а в суботу - в Джалал-Абаді і Сузакському районі Джалалабадської області.

Кількість загиблих на півдні Киргизії, де тривають заворушення, досягла 86 осіб.

"75 людей загинули в Ошській області, 11 - в Джалал-Абадській", - повідомили в штабі міністерства охорони здоров'я республіки.

Всього звернулися за допомогою до медичних установ понад 1,1 тисячі осіб.

Нагадаємо, тимчасовий уряд Киргизстану видав декрет, згідно з яким Міноборони почало часткову мобілізацію військовозобов'язаних у віці до 50 років для стабілізації ситуації на півдні країни, де вже кілька днів тривають заворушення.

Читайте також:

Киргизькі демонстранти перервали трансляцію Чемпіонату світу з футболу

У Бішкеку молодь захопила автобуси і виїхала на південь Киргизії

У Киргизії почалась часткова мобілізація

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: