У Південному Судані через викрадення корови почалася війна: 500 загиблих

У Південному Судані, в штаті Джонглій, в результаті запеклих зіткнень між двома племенами через викрадення корови загинули, щонайменше, 500 осіб.

Не менше 500 людей загинуло у сутичках між двома племенами Південного Судана через спробу викрадення корови.

Внаслідок погромів практично повністю спалене ціле місто у штаті Джонглій.

Зіткнення в штаті почалися після того, як 19 серпня члени племені мурле спробували вкрасти у племені лу-нуер стадо корів. Інформацію підтвердив міністр юстиції країни.

У коментарях з даного приводу губернатор штату поскаржився на тяжке продовольче становище, а також брак худоби для церемоніального використання.

З отриманням незалежності в країні зберігається криза управління, яку посилює відсутність повноцінної валюти, виробництва, а також загальний рівень відсталості в розвитку.

За даними ООН, впродовж півроку на території Південного Судану сталося близько 300 конфліктів, в яких загинули 2368 осіб.

9 липня Південний Судан офіційно став суверенною державою - Республікою Південний Судан, проголосивши свою незалежність від Півночі країни.

Нагадаємо, ще в січні 2011 року більше 98% жителів півдня під час референдуму висловилися за створення самостійної держави на території Південного Судану, який кілька десятків років воював з урядом Півночі за свою незалежність.

Читайте також:

Південний Судан побудує нову столицю

Південний Судан обрав незалежність, поклавши край 20-річній ворожнечі

Північ і Південь Судану домовились про виведення військ зі спірного району

Майже 100% населення проголосували за незалежність Південного Судану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: