В Італії провели найбільшу за всю історію спецоперацію проти мафії

В результаті операції італійської поліції "Немезіда" у мафіозі зі знаменитого клану Казалезі конфіскували більше 2 млрд євро.

В місті Казерта під Неаполем італійська влада провела найбільшу за всю історію Італії спецоперацію з вилучення цінностей у мафії.

В операції "Немезіда" (яка свою назву отримала на честь богині помсти) взяли участь понад 200 карабінерів, які конфіскували нерухомість, землі та різні товари виробничого призначення у спадкоємців знаменитого мафіозі з клану Казалезі (каморра) Данте Пассарелла. Сам Пассарелла у 2004 році загинув за загадкових обставин.

Міністр внутрішніх справ Роберто Мароні назвав "Немезіду" "найбільш значною операцією проти мафії, проведеною за всю історію Італійської республіки".

"Одним ударом ми конфіскували у каморри 700 млн євро. Карабінери взагалі говорять про суму, що перевершує 2 млрд євро. Сьогодні свято для всіх чесних людей", - зазначив Мароні.

Солідарність з ним висловив прем'єр-міністр Сильвіо Берлусконі, який при цьому підкреслив, що конфіскація стала можливою "завдяки ефективності уряду".

Ордер на конфіскацію був виданий судом міста Санта-Марія-а-Віко на вимогу неаполітанського Управління боротьби з мафією.

За словами місцевих карабінерів, наразі каморра вже ледве зводить кінці з кінцями. За наявною інформацією, мафія з труднощами оплачує послуги адвокатів, які беруть участь в численних процесах з розслідування злочинної діяльності неаполітанської мафії.

Нагадаємо, наприкінці 2009 року італійський прем'єр Сильвіо Берлусконі пообіцяв знищити організовану злочинність до 2013 року. "Мафія є патологічним явищем, яке я хочу знищити раз і назавжди до кінця свого терміну перебування на посаді", - заявив Берлусконі.

Читайте також:

Італійська поліція затримала ватажка мафії на пляжі Домінікани

Партію Берлусконі фінансував клан Корлеоне

Заарештовано трьох братів - найбільш кривавих мафіозі Італії

Італійська поліція виклала в Інтернеті відео вбивства боса мафії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: