Влада закликала лівійців по SMS припинити протести і повернутись до роботи

Влада розіслала лівійцям SMS-повідомлення, в яких йдеться про необхідність повернутися на робочі місця.

Уряд Лівії розсилає жителям країни СМС-повідомлення, щоб закликати їх припинити акції протесту і повернутися на роботу.

За словами одного з жителів лівійської столиці, "влада розіслала лівійцям SMS-повідомлення, в яких йдеться про необхідність повернутися на робочі місця. Однак на вулицях нікого немає".

Газета інформує, що ніч на середу в Тріполі пройшла відносно спокійно - великих зіткнень між силами безпеки і прихильниками опозицій не зафіксовано. Вранці на вулицях Тріполі майже не було людей. Поліцейські патрулі зустрічаються дуже рідко.

Акції протесту в лівійських провінціях з вимогою відставки Муаммара Каддафі, який правив у країні вже 42 роки, тривають з 15 лютого. Влада жорстоко пригнічує демонстрації. Міжнародні організації повідомляють про сотні загиблих. За підрахунками міжнародних організацій, жертвами заворушень стали вже понад 500 осіб, до 4 тисяч отримали поранення.

У свою чергу Каддафі заявив, що не збирається йти з влади і закликав військових розстрілювати усіх, хто повстає проти нього.

Наразі під контролем опозиції знаходиться частина країни, на бік противників Каддафі перейшли декілька міністрів і дипломатів, а також частина військових.

За словами джерела, Каддафі розуміє всю важкість свого становища і усвідомлює, що не зможе повернути собі колишню владу після заколотів по всій країні, однак збирається змусити своїх супротивників пошкодувати про зраду, перетворивши Лівію у нове Сомалі. Лівійський лідер відчуває себе зрадженим засобами масової інформації та політиками Заходу.

Читайте також:

Глава МВС Лівії закликав армію приєднатися до повсталого народу

Каддафі у зверненні до народу відмовився іти з влади

Каддафі наказав стратити військових, які відмовляються виконувати накази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: