Єврокомісія підтримала встановлення сканерів, які роздягають людей

Застосування сканерів не повинно порушувати національне та європейське законодавство з безпеки і охорони здоров'я.

Єврокомісія не заперечує проти введення в експлуатацію в аеропортах країн Євросоюзу повнорозмірних тривимірних сканерів.

При цьому в Брюсселі підкреслюють, що застосування сканерів не повинно порушувати національне та європейське законодавство з безпеки і охорони здоров'я європейців, повідомила представник виконавчої влади ЄС Барбара Хелфріш

Після інциденту, що стався 25 грудня на борту авіалайнера A330, що летів з Амстердама в Детройт, коли 23-річний нігерієць зробив спробу привести в дію вибуховий пристрій на борту, низка країн ЄС, зокрема, Великобританія, Німеччина та Голландія, прийняли рішення встановити в аеропортах сканери, що дозволяють "просвічувати" пасажирів у повний зріст.

Проти встановлення "роздягаючих сканерів", які дозволяють просвічувати пасажирів до самої шкіри, завдяки чому на екранах моніторів буде видно будь-які укріплені на людському тілі "сторонні предмети", наприклад, неметалічну зброю, пластикову вибухівку або пакетики з наркотиками, раніше виступив ряд депутатів Європарламенту. Вони вважають, що застосування таких сканерів є вторгненням в інтимне життя людини.

Читайте також:

В аеропортах встановлять сканери, які роздягатимуть пасажирів догола

У Лондоні українців вигнали з літака собаками і газовими балончиками

Іранський пілот, занервувавши під час польоту, закликав пасажирів помолитися

Мобільні телефони скоро замінять посадочні талони в аеропортах

ВідеоЗаходи безпеки в аеропортах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: