Юрій Шевчук вручить премії "корупційним мєнтам"

Гурт ДДТ під час концерту на День російської міліції "нагородить" правоохоронців, помічених у хабарництві, скрабничкамим у вигляді міліціонерів.

Гурт ДДТ вручить власну премію російським міліціонерам, оголосив лідер гурту Юрій Шевчук.

Церемонія вручення "народної премії" пройде 10 листопада (на День російської міліції) у клубі Arena Moscow під час концерту ДДТ, який отримав назву "Останньому дню міліції присвячується".

Музиканти, за власними словами, мають намір "пожурити корупційних мєнтів", інформація про яких була зібрана у співпраці з "Новою газетою". Продажні правоохоронці будуть премійовані скарбничками у вигляді міліціонера. "Нагороди" прямо з концерту будуть відіслані в посилках за адресами.

Разом з тим Шевчук і його колеги збираються вшанувати "хороших" міліціонерів, яким подарують фотографії Володимира Висоцького в образі Гліба Жеглова з автографом режисера фільму "Місце зустрічі змінити не можна" Станіслава Говорухіна.

Музиканти також розмірковують про те, щоб виділити кошти зі своїх гонорарів удовам міліціонерів, які загинули під час виконання обов'язків.

На церемонію вручення міліцейської премії від ДДТ запросили багато знаменитих гостей. Зокрема, Noize MC зачитає реп про міліцію. Сам концерт розпочнеться з демонстрації восьмихвилинного мультфільму про Дядю Стьопу, який сам лідер ДДТ в останній раз бачив у першому класі. Крім того, група виконає свою давню пісню "Міліціонер у рок-клубі".

На прес-конференції 8 листопада Шевчук закликав суддю Хамовничеського суду Москви Віктора Данілкіна "бути героєм" і відпустити на волю екс-керівників ЮКОСа і МФО "МЕНАТЕП" Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва.

Коментуючи замах на журналіста Олега Кашина, Шевчук заявив: "Треба щось робити, щоб цього не було, це пряме насильство". При цьому загальну ситуацію в країні музикант охарактеризував як "пожежу в будинку, треба рятувати рідних і близьких".

Нагадаємо, що раніше в Інтернеті розпочався збір підписів за висунення Юрія Шевчука кандидатом в президенти Росії (вибори відбудуться в 2012 році). Сам музикант заявив, що "всі вони помиляються". "Країна не готова до мого президентства. Треба почекати", - сказав Шевчук.

До речі, чинний прем'єр Росії Володимир Путін донедавна не знав, хто такий Шевчук. Під час розмови з лідером гурту ДДТ Путін запитав у нього, як його звуть. Тоді музикант підняв багато неприємних для влади тем, у тому числі проблему розгону мітингів "незгодних", що викликало емоційну різку реакцію прем'єра.

Журналістам Путін заявив, що не знає, хто такий Юрій Шевчук. "Мені сказали, що це співак. Ну що, я дуже радий", - сказав Путін.

Трохи пізніше президент Дмитро Мєдвєдєв у розмові з музикантами згадав про Шевчука і з посмішкою зауважив: "Я на відміну від моїх колег, я знаю хто він такий. Я знаю, як він виглядає".

Читайте також:

Шевчук відмовився стати президентом Росії: країна ще не готова

Мєдвєдєв заявив, що знає, хто такий Шевчук - на відміну від Путіна

Шевчук зазначив, що говорити з Путіним можна і без "тремтіння колін"

Путін розповів, що не знає, хто такий Шевчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: