Завершено розслідування пожежі в пермському клубі "Хромая лошадь"

Кримінальну справу за фактом пожежі у клубі "Хромая лошадь" у Пермі в ніч на 5 грудня, в результаті якої загинули 156 осіб, закрито.

Завершено розслідування кримінальної справи про пожежу у пермській кав'ярні "Хромая лошадь", в результаті якої загинули 156 осіб. Обсяг матеріалів справи склав 120 томів, під слідством перебувають вісім обвинувачених, ще один фігурант оголошений в міжнародний розшук, повідомляє СКП РФ.

Пожежа в "Хромой лошади" відбулася в ніч на 5 грудня 2009 року. Її причиною стало попадання палаючої частинки від піротехнічного пристрою на покриту пінопластом стелю. Велика кількість жертв пояснюється неправильним плануванням приміщення.

До кримінальної відповідальності притягнуті керівники закладу: його співзасновник Анатолій Зак, виконавчий директор Світлана Єфремова і арт-директор Олег Феткулов. Їх звинувачують у наданні послуг, які становлять небезпеку для споживачів і спричинили тяжкі наслідки.

Крім того, директор піротехнічної компанії "Піроцвет" Сергій Дербеньов і його син Ігор Дербеньов обвинувачуються в порушенні правил використання піротехнічних виробів.

У ході розслідування були виявлені численні порушення правил пожежної безпеки, за фактом яких не було вжито заходів співробітниками Держпожнагляду. У зв'язку з цим колишнього головного пожежного інспектора Пермського краю Володимира Мухутдінова звинуватили у зловживанні посадовими повноваженнями, а інспектора Держпожнагляду Дмитра Рослякова та Наталію Прокоп'єву - в халатності.

Ще одна людина в рамках розслідування оголошена в розшук: директор пермського автосалону "Чкаловський" Костянтин Мрихін спочатку проходив як свідок, але потім став підозрюваним у порушенні правил пожежної безпеки. Його місцезнаходження поки не встановлено, а його справа виділена в окреме провадження.

Потерпілими в рамках кримінальної справи проходять понад 400 осіб, з яких 64 громадянам була заподіяна тяжка шкода здоров'ю. Після ознайомлення обвинувачених і потерпілих з матеріалами справи воно буде направлено до суду.

Читайте також:

У Пермі звільнили чоловіка, який влаштував пожежу у клубі "Хромая лошадь"

У Росії заборонять пінопласт через пожежу в "Хромой лошади"

Прокуратура відновила справу про підробку техпаспорта клубу "Хромая лошадь"

Через пожежу в пермському клубі порушено ще одну кримінальну справу

ВідеоХроніка подій пермської трагедії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: