Жертвами холери на Гаїті стали більше 4 тисяч людей

Порівняно з груднем 2010-го рівень смертності на Гаїті знизився, але спостерігачі звертають увагу, що офіційні дані надто занижені.

Станом на 10 лютого епідемія холери на Гаїті забрала життя 4334 людей. Загальна кількість хворих з середини жовтня 2010 року перевищила 220 тисяч.

Рівень смертності з грудня минулого року помітно знизився, але, на думку спостерігачів, реальна кількість померлих та інфікованих перевищує дані офіційних зведень.

Найбільше загиблих у департаменті Артібоніт - 863 людини. За ним ідуть департаменти Гранд-анс (845 смертей) і Західний - 669. До складу останнього департаменту входить столиця країни Порт-о-Пренс, зруйнована потужним землетрусом на початку минулого року.

Джерело появи холери на Гаїті досі офіційно не визначене, хоча, як припускають, її могли занести миротворці з Непалу. Інфекція швидко поширилася, оскільки тисячі гаїтян після землетрусу продовжують жити у наметових таборах в антисанітарних умовах.

Пізніше ситуацію з поширенням холери значно погіршив шторм, що пройшов 7 листопада в районі гаїтянської столиці.

Холера вже вийшла за межі Гаїті: у сусідній Домініканській Республіці загальна кількість хворих перевищило 230 осіб, крім того, на території Домінікани від холери померли троє вихідців з Гаїті.

Наприкінці 2010 року Гаїті охопили масові заворушення – люди вирішили, що хвороби на них "наслали" жреці вуду, тому прихильників цього культу почали ловити та лінчувати просто на вулицях. Жертвами розлюченого натовпу стали десятки людей.

Читайте також:

Рік після землетрусу на Гаїті: злидні, банди ґвалтівників і епідемії

На Гаїті масово лінчують жреців вуду: десятки жертв

Спалах холери на Гаїті може перерости у світову епідемію

Епідеміолог звинуватив миротворців ООН у поширенні холери на Гаїті

ВідеоКількість жертв холери на Гаїті збільшується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: