Американські батьки влаштували скандал через тлумачення "орального сексу"

У Каліфорнії батьки поскаржилися на тлумачний словник, який дає визначення орального сексу: дітям про це знати "зарано".

Батьки учнів школи Oak Meadows в окрузі Меніфі на півдні Каліфорнії влаштували скандал через тлумачні словники, якими у школі спорядили кабінети початкових класів. У книгах вони знайшли визначення "орального сексу", який тлумачився як "збудження геніталій ротом".

Батьківський комітет заявив, що 9-10-річним дітям ще занадто рано знайомитися з інформацією "явно сексуального характеру". Утім варто зауважити, що це рішення підтримали далеко не всі. "Це не так погано, коли дитина може подивитися в словнику значення того, що вона почула на дитячому майданчику", - заявив батько одного з школярів.

Після скарги адміністрація навчального закладу прибрала словники Merriam-Webster з класів, але пізніше з'ясувалося, що альтернативи немає – і книги повернулися на полиці, за умови, що учень їх отримуватиме тільки в тому випадку, якщо його батьки дадуть відповідний дозвіл.

Дітям, батьки яких визнають Merriam-Webster дуже дорослою книгою, доведеться задовольнятися спрощеним словником для школярів McGraw-Hill.

Зараз влада штату проводить перевірку словників на наявність у ньому інших "дорослих слів". Місцеві чиновники від освіти зізналися, що "сидіти і читати словник важко", але вони шукатимуть в них інші "графічні описи сексуального характеру". Зараз влада округу вирішує, чи забороняти ці книги взагалі.

Читайте також:

Латвійські школярі у 10-му класі вивчатимуть російський мат

Донькам Барака Обами викладав вчитель-педофіл

12-річний британець вирішив змінити стать

Британським школярам розповіли про користь оргазму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: