Британець забув тещу в машині і відправився у подорож до Франції

Чоловік разом з дружиною хотіли показати тещі Францію, проте забули стареньку в машині на стоянці. Про 70-річну жінку згадали лише через шість годин.

Мешканець Великобританії випадково закрив свою тещу в припаркованому автомобілі і разом з дружиною відправився в одноденну подорож до Франції.

Літня жінка провела в машині на стоянці більше шести годин, перш ніж її зять і дочка згадали про неї та повернулися.

Чоловік, його дружина і теща приїхали з графства Мерсісайд в графство Кент, щоб залишити там машину на платній стоянці і відправитися на поромі до Франції. Заплативши за 24-годинне паркування, подружжя вийшло з автомобіля. На задньому сидінні машини залишилася їх 70-річна родичка, якій вони збиралися показати нову країну.

Пенсіонерка не стала привертати до себе увагу співробітників стоянки і кликати на допомогу і вирішила дочекатися забудькувате подружжя.

Пара згадала про стареньку тільки у Франції, звідки чоловік і дружина подзвонили до британської поліції, повідомивши, що забули літню жінку в машині на стоянці.

Повернувшись до Великобританії, подружжя кинулися на стоянку, де забута теща влаштувала зятеві скандал.

"Ми всі знаємо, що таке жити з тещею, ми знаємо, як це - опинитися в немилості у матері дружини, але цей хлопець, мабуть, вивів її настільки, що тепер йому доведеться все життя, що залишилося розсьорбувати цю кашу", - розповаів представник поліції.

Читайте також:

Чоловік убив тещу і зі словами "Угробила всіх!" кинувся під потяг

29-річна італійка стала наймолодшою бабусею Європи

У Запоріжжі побудують "міст до тещі та свекрухи"

Злодій повернув гаманець через 40 років після крадіжки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: