У США скунс паралізував роботу бібліотеки

Протягом тижня в одному зі штатів США не прцює бібліотека через те, що в ній поселився скунс.

Бібліотека в місті Алленсвіль, штат Пенсільванія, не працює вже протягом тижня через скунса, який поселився в будівлі, пише The Lewistown Sentinel. Як повідомляється, тварина, яка вирішила оселитися в бібліотеці, поки що ніхто не може знайти.

"Запах просто приголомшуючий", - заявила директор бібліотеки Керол Вейтч. За її словами, ситуація склалася, смішна, але в той же час і серйозна.

Як повідомляє видання, попри те, що в будівлі працює професійний капканник, тварину ще не знайшли. На думку одного з представників місцевої влади, причина в тому, що скунс ніколи і не пробирався в бібліотеку.

Чиновник вважає, що скунс знаходиться поза будівлею, поблизу вентиляційної системи. Тільки це, на його думку, може пояснити те, що запах відчувається як всередині, так і ззовні будівлі.

Співробітники бібліотеки розповіли, що серед їхніх клієнтів багато школярів і літніх людей, які не можуть поїхати в інше місто і скористатися послугами місцевого книгосховища.

Як повідомлялося, в 2003 році, в містечку Порт Клінтон, в американському штаті Огайо на декілька годин автомобільний рух в центрі міста був паралізований скунсом. Звір вискочив на центральну вулицю в самий час пік, а на голові у нього була банка з під Кока-коли.

Читайте також:

Буш і Клінтон мають характерний запах

Малюків-сурікатів, що народилися в неволі в Сіднеї, показали публіці

Самогубця-невдаху посадили за смерть собаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: