У зоопарку Таїланду показали народження панди

Щоб отримати потомство панд вчили спарюватись за порнографією. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Народження панди
AFP
У зоопарку Таїланду показали народження панди
У зоопарку Таїланду у відомої пари панд народилося дитинча. 8-річна Лінь Хуей і її партнер, дев'ятирічний самець Чуан-Чуан, прославилися тим, що раніше співробітники зоопарку "змушували" їх завести потомство вельми оригінальними способами у тому числі - переглядом порнографії.

Проте народження 200-грамового малюка стало результатом штучного запліднення самки. Адже тварини не виявляли жодної цікавості до природного спаровування.Самця фахівці навіть посадили на нізковуглеводку дієту, щоб він схудлий (вважалося, що самець дуже багато важить, і тому не може злучитися). Чуан тоді схуд на сім кілограмів, але після схуднення він не виявив цікавості до Лінь Хуей. Потім перед вольєрою з пандами встановили монітори, на які транслювалися 15-хвилинні відеокліпи за участю китайських панд, які спарювалися, але це теж не допомогло.

За словами директора зоопарку, зараз самка поводиться агресивно і практично не підпускає до новонародженого  фахівців. "Вона добре про нього піклується", - відзначив директор. Малеча була дуже очікуваною, адже перше штучне заплідненння Лінь Хуей в квітні 2007 року виявилось невдалим.

Великі панди як вигляд характеризується низькою сексуальною активністю. В даний час їм загрожує вимирання. Вважається, що в дикій природі (у Китаї) залишилося близько 1600 особин. У зоопарках світу утримують близько 180 тварин.

Читайте також:

Двійко панденят показали в японському містечку

У Китаї померла найстарша панда

Панди в небезпеці

Інколи в неволі краще

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: