Аделаджа раптом почав розуміти російську мову

Пастор "Посольства божого" Сандей Аделаджа без перекладача читав Біблію російською мовою.

Сьогодні в Дніпровському райсуді Києва пройшло четверте засідання у справі фінансової піраміди "Кінгз Кепітал", по якому проходять пастор "Посольства Божого" Сандей Аделаджа і ще п'ятеро представників церкви, пише "Сегодня".

Але, як і минуле, не розпочавшись - закінчилося. І знову з тієї ж причини - обвинувачені Сафонов та Бандурченка прийшли без адвокатів.

"Ми не можемо вийти з ними на зв'язок", - сказав Бандурченко. Суддя недовго думаючи запропонував піти на перерву, після чого обвинувачувані мали визначитися - вони самі наймуть адвокатів, або їх надасть держава.

У результаті Сафонова захищатиме держадвокат, а Бандурченка - приватний. Після чого засідання закрили. Наступне відбудеться 20 жовтня.

Сам Аделаджа на суді поводився спокійно, почитуючи в перервах Біблію російською мовою. Зазначимо, що на минулому засіданні пастор читав Євангеліє на іноземній мові. Через це суддя зробив йому усне зауваження, щоб той поважав його.

На вулиці Сандея зустрічали вже менша кількість прихильників, ніж зазвичай. Зате все було набагато більш пафосно - прихильники на 30-метровому полотні розвісили листи прихожан церкви.

У них люди розповідають, як Аделаджа їм колись допоміг. Пастор звернувся до всіх і заявив, що суд затягують, але він, як і раніше, ходить туди з радістю.

Раніше адвокат Аделаджі Андрій Федур заявляв, що Сандей Аделаджа погано розуміє російську і просить перекладача. За словами Федура, проповідувати російською і знайомитися з обвинуваченнями - не одне й те саме.

Нагадаємо, Генпрокуратура встановила, що протягом 2006-2008 років службові особи "Кінгз Кепітал" заволоділи коштами громадян в особливо великих розмірах під видом високоприбуткової інвестиційної діяльності.

Читайте також:

Аделаджу хочуть кинути у в’язницю за читання Біблії

Аделаджа заявив, що погано знає російську і просить у суду перекладача

Аделаджа відхрестився від King's Capital: до чого тут я?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: