Активістки FEMEN роздягнулись для новорічного календаря

Активістки жіночого руху FEMEN роздягнулись для настінного новорічного календаря форматом А3. 

FEMEN_1
Жіночий рух FEMEN
Календар FEMEN
Активістки жіночого руху FEMEN підсумували свої цьогорічні досягнення випуском настінного календаря та кишенькових календариків. Цей рік пройшов для FEMENісток під лозунгом "Прийшла. Роздягнулася. Перемогла".

Зазначимо, що 2010 рік для дівчат виявився спекотним. Починаючи з протестів проти секс-туризму, цього року дівчата підняли ряд інших соціально-значущих проблем суспільства.

Зокрема, дівчата влаштували акцію на виборчій дільниці №20, де голосував кандидат на пост президента Віктор Янукович - кілька активісток руху "FEMEN" оголилися по пояс.

Не оминули активістки і виступ української збірної на Олімпіаді-2010 у Ванкувері. На ковзанці у центрі Києва вони влаштували акцію-пародію "Корови на льоду, або Льодове позорище", присвячену результатам української збірної на зимовій Олімпіаді.

Дівчата протестували також проти відсутності туалетів у центрі Києва, Євро-2012, візиту патріарха Кирила в Україну, політики прем’єра Миколи Азарова. Також FEMEN критикували "продажні вибори", провели акцію проти прем’єра РФ Володимира Путіна "Україна - не Аліна".

Зокрема, FEMEN відвідали Український тиждень моди. Двоє оголених дівчат вибігли на подіум із плакатами "Модель, не иди в бордель", "Подіум мясная лавка".

Цього року активісток також неоднозарово затримували правоохоронці.

Наголосимо, що на рахунку FEMENісток вже є один календар, який вони приготували спеціально для російського прем’єра Володимира Путіна і президента РФ Дмитра Мєдвєдєва.

Читайте також:

Українки створили еротичний календар для Путіна й Мєдвєдєва

FEMENістки стали голими грудьми проти Путіна: "Кремлевским карликам не дадим"

Рух FEMEN подарував Азарову "кровосісю" і торт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: