Азаров закликав українців вивчати китайську мову

Азаров закликав молодь вивчити китайську або англійську, бо це - "сучасні мови", "якими можна спілкуватися".

Прем'єр-міністр Микола Азаров закликає молодь вивчати англійську й китайську мови. Про це він сказав, виступаючи на 5 з'їзді Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Союз молоді регіонів України".

"Що заважає вам зараз поглиблено вивчити хоча б одну сучасну мову, мову, якою можна спілкуватися - англійську мову, китайську, наприклад", - сказав Азаров.

При цьому він підкреслив, що Китай стає дуже впливовою державою у світі й знання китайської мови робить людину конкурентною.

Нагадаємо, у вівторок міністр-ментор Сінгапуру Лі Куан Ю під час презентації своєї книги "Сінгапурська історія. Із третього світу в перший", у якій також брав участь Азаров, зазначив, що активне вивчення англійської мови є умовою для успішного розвитку України.

Він підкреслив, що, перебуваючи в Україні, побачив багато освічених людей, однак істотним недоліком є саме недостатнє знання англійської.

Відзначимо також, що сам Микола Азаров не надто досконало володіє державною мовою, однак вважає, що це йому не заважає в роботі.

Читайте також:

Азаров вважає, що його знання мови репутацію не псує

Азаров зізнався, що бере уроки української мови

Азаров знову забув, де ставити наголос в назві Івано-Франківська

ВідеоАзаров закликав українців вивчати китайську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: