Азаров зізнався, що роздавав державні посади аби кому

Прем’єр розповів, що при призначенні на ту чи іншу посаду він навіть не завжди встигав проглянути послужний список претендента.

Прем’єр-міністр Микола Азаров висловлюється за необхідність підвищення кваліфікації державних службовців. Про це він сказав, виступаючи 24 червня на засіданні Ради регіонів.

Глава уряду зазначив, що останнім часом при призначенні на ту чи іншу посаду він встигав у кращому разі проглянути послужний список претендента, що не завжди відображає професіоналізм людини.

Азаров підкреслив, що на сьогодні вакансії галузевої і територіальної системи управління заповнені на 99%. Але, за його словами, це не означає, що система працює злагоджено і якісно.

У той же час Азаров зазначив, що не можна поспішати зі звільненням людей. "У кадровій політиці має бути стабільність", - сказав він.

На думку глави уряду, якщо управлінець того чи іншого рівня допустив помилку, треба постаратися допомогти її виправити, в деяких випадках навчити, а до кадрових висновків вдаватися тільки в тому разі, якщо такі помилки стають системними.

"Ми маємо пропустити через систему підвищення кваліфікації всю нашу кадрову армію", - сказав Азаров.

Разом з тим він погодився, що на сьогодні Академія державного управління при президенті України потребує серйозного реформування, оскільки в останні роки вона не зазнала змін на краще.

Також під час свого виступу Азаров сказав, що уряд готовий підтримати ініціативу керівників місцевих адміністрацій про введення диференційованої заробітної плати для працівників ОДА. У той же час він вважає, що підвищення заробітних плат тим чи іншим чиновникам має здійснюватися не за рахунок додаткового фінансування, а за рахунок оптимізації кадрового складу, зменшення чисельності працівників адміністрацій.

Як відомо, за рівнем кумівства у владі нинішній президент Віктор Янукович перевершив свого попередника Віктора Ющенка, якому його ж соратники докоряли в кумівстві в кадровій політиці.

Близько сотні керівників різних рівнів, починаючи від президента і членів уряду, пов'язана між собою родинними зв'язками. Якби Янукович вирішив зібрати разом усіх своїх високопоставлених підлеглих, чиї родичі теж працюють у владі, то для такого заходу йому знадобилася б кімната розміром із залу засідань Київської міськради.

Водночас, у Партії регіонів вважають, що не у всіх випадках, коли до органів влади потрапляють родичі, варто вбачати кумівство, просто бувають талановиті родини.

Читайте також:

Азаров влаштував сина Симоненка на престижну посаду

Янукович влаштував на високу посаду дочку давнього соратника

Сина Герман пристроїли в МНС заступником Шуфрича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: