Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бізнесмени побилися зі священиками через землю на Київщині

Український патріархат почав будувати церкву, утім, окремі жителі села ту саму ділянку намагаються отримати у приватну власність.

В Київській області у селищі Гатне священики з'ясовували стосунки з місцевими бізнесменами. Конфлікт виник через земельну ділянку в 60-т соток.

Український патріархат почав там будувати церкву, утім, окремі жителі села ту саму ділянку намагаються отримати у приватну власність.

Настоятель Святопокровського храму ледве стримує гнів - будівництву заважають джипи-хамери. Щойно почали зводити церкву, ділянку у 60-т соток хтось огородив парканом. Тепер вантажівкам із матеріалами не під'їхати.

Із молитвою і рішенням сільради про виділення землі священики готуються до штурму. На допомогу сходяться селяни і козаки.

Паркан прогинається під натиском пилок-болгарок. З елітних маєтків підтягуються люди - виявляється, тут не всі на боці церковників.

Люди в рясах запевняють, що, наприклад, чоловік у блакитній сорочці - один із тих, хто замість церкви хоче бачити в центрі елітного селища парк - це посланець місцевого олігарха - пана Лобаса.

Микола Лобас під час попередньої спроби прибрати загорожу вийшов до священиків з автоматом. Не минулося без пострілів і цього разу.

Людина у класичному костюмі - той таки доктор економічних наук. Пан Лобас цього разу стріляв у повітря - отже, минулося без потерпілих.

Озброєний науковець уже за мить розмахує паперами.

"Бачите державна архітектурна будівельна інспекція Київської області дала заборону на будівництво!"

Микола Лобас відхрещується од звинувачень настоятеля. Землю, каже, відвойовує в церкви лише для того, щоби збудувати ще більший храм. Священики, звісно, не вірять.

За годину суперечок, до хресної ходи приєднуються навіть опоненти церковних будівельників. У них спочатку тривала судова тяганина, утім, поки що перед об'єктивом відеокамери - релігійна ідилія.

Більш детально дивіться у відео-сюжеті ТСН:

Читайте також:

Землю селян на Закарпатті скуповують "кияни"

Суд забрав у дружини Лужкова землю в Києві

Мер Севастополя: Партія регіонів розкрадає кримську землю

ВідеоБійка на Київщині

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції