Бізнесмени побилися зі священиками через землю на Київщині

Український патріархат почав будувати церкву, утім, окремі жителі села ту саму ділянку намагаються отримати у приватну власність.

В Київській області у селищі Гатне священики з'ясовували стосунки з місцевими бізнесменами. Конфлікт виник через земельну ділянку в 60-т соток.

Український патріархат почав там будувати церкву, утім, окремі жителі села ту саму ділянку намагаються отримати у приватну власність.

Настоятель Святопокровського храму ледве стримує гнів - будівництву заважають джипи-хамери. Щойно почали зводити церкву, ділянку у 60-т соток хтось огородив парканом. Тепер вантажівкам із матеріалами не під'їхати.

Із молитвою і рішенням сільради про виділення землі священики готуються до штурму. На допомогу сходяться селяни і козаки.

Паркан прогинається під натиском пилок-болгарок. З елітних маєтків підтягуються люди - виявляється, тут не всі на боці церковників.

Люди в рясах запевняють, що, наприклад, чоловік у блакитній сорочці - один із тих, хто замість церкви хоче бачити в центрі елітного селища парк - це посланець місцевого олігарха - пана Лобаса.

Микола Лобас під час попередньої спроби прибрати загорожу вийшов до священиків з автоматом. Не минулося без пострілів і цього разу.

Людина у класичному костюмі - той таки доктор економічних наук. Пан Лобас цього разу стріляв у повітря - отже, минулося без потерпілих.

Озброєний науковець уже за мить розмахує паперами.

"Бачите державна архітектурна будівельна інспекція Київської області дала заборону на будівництво!"

Микола Лобас відхрещується од звинувачень настоятеля. Землю, каже, відвойовує в церкви лише для того, щоби збудувати ще більший храм. Священики, звісно, не вірять.

За годину суперечок, до хресної ходи приєднуються навіть опоненти церковних будівельників. У них спочатку тривала судова тяганина, утім, поки що перед об'єктивом відеокамери - релігійна ідилія.

Більш детально дивіться у відео-сюжеті ТСН:

Читайте також:

Землю селян на Закарпатті скуповують "кияни"

Суд забрав у дружини Лужкова землю в Києві

Мер Севастополя: Партія регіонів розкрадає кримську землю

ВідеоБійка на Київщині

Залиште свій коментар