Британський посол назвав Україну флагманом демократії

Британський міністр у справах Європи назвав вибори в Україні енергійними та цікавими. У Лондоні сподіваються, що після обрання нового президента, країна залишиться флагманом демократії в регіоні.

Великобританія впевнена, що Україна здатна утримати роль "флагмана демократії" в своєму регіоні, а тому Лондон продовжить добиватися української інтеграції до Євросоюзу після обрання нового президента країни.

Про це заявив британський міністр у справах Європи Кріс Брайант.

Коментуючи у своєму Інтернет-блозі на офіційному сайті Форін-офісу перший тур виборів президента України, Брайант назвав нинішню кампанію "яскравою і енергійною", висловивши упевненість, що другий тур буде не менш "цікавим".

Британія, підкреслив він, також вважає вкрай важливим, що міжнародні спостерігачі відзначили високий рівень проведення голосування.

"Коли буде обраний новий президент, ми продовжимо виступати за економічний і політичний розвиток України через її інтеграцію до Євросоюзу. Я переконаний, що Україна здатна і далі бути флагманом демократії у своєму регіоні", - додав Брайант.

Міністр також нагадав, що Британія вкладає більше 300 тисяч фунтів стерлінгів на допомогу фінансування міжнародних спостережних місій Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, а також має своїх тимчасових і постійних спостерігачів в місії.

"Ми закликаємо всі партії на Україні співпрацювати і прислухатися до БДІПЛ, що є оптимальним способом домогтися справедливого і достовірного результату (на виборах)", - зазначив він.

Другий тур виборів президента, до якого проходять прем'єр Юлія Тимошенко і лідер Партії регіонів Віктор Янукович, скоріше за все, відбудеться 7 лютого. За підсумками обробки 100% електроних протоколів ЦВК,  Янукович набрав 35,32%, Тимошенко - 25,05%.

Читайте також:

Ющенко знявся у французькому фільмі про демократію

Жириновський: Україна більш демократична, ніж Росія

У Раду внесено постанову про перерахунок голосів на виборах

Тігіпко "попередньо" відмовився від пропозиції Тимошенко стати прем'єром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: