Центр Києва очистять від зовнішньої реклами

До Євро-2012 у Києві майже повністю приберуть зовнішню рекламу. В першу чергу, буде очищено півторакілометрову зону навколо Центрального стадіону.

До Євро-2012 центр столиці Україні буде практично очищено від зовнішньої реклами. Про це заявив керівник Асоціації зовнішньої реклами України Артем Біденко.

"Ми з Київською міською державною адміністрацією підписали меморандум про те, що частина площ прибираємо самостійно, частину площ, які встановлені незаконно, прибирають вони. При цьому вводиться мораторій на установку нової реклами", - розповів Біденко, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно з меморандумом це, в першу чергу, півторакілометрова зона навколо Центрального стадіону.

"Крім того, це проспекти Бажана, Возз'єднання, інші центральні магістралі - т.зв. "ворота Києва". Реально ж це буде весь центр міста", - зазначає голова Асоціації зовнішньої реклами.

У Києві йдуть демонтажі, і в ряді міст також відбуватиметься упорядкування кількості реклами.

"Ми зацікавлені у зменшенні кількості реклами в місті - чим менше пропозиція по рекламі, тим вище попит на неї і вище ціна", - зазначив Біденко.

Як повідомляломя раніше, до Євро-2012, Кабмін планує поставити усіх безхатьків на облік. Під час реєстрації бездомним у паспорті пропишуть місце їх фактичного перебування.

Читайте також:

На Євро-2012 Україна вразить світ "відкритою душею"

НСК "Олімпійський" в Києві накрили мембраною

Валенса: Євро-2012 збільшить вплив України і Польщі у світі

Львів готується до Євро-2012: місто залишили без вулиць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: