Черновецького усунуть від управління Києвом

ЗМІ повідомляють, що Черновецький у найближчі два роки буде робити все, що скажуть, і підписувати документи, але реально все буде контролювати його перший заступник.

Леонід Черновецький керуватиме містом в найближчі два роки з приставкою "в.о." Про це пише газета "Сегодня".

Як зазначає видання, останні чотири місяці в київській владі проводяться численні перевірки. Вже, за даними віце-прем'єра по силових питань Володимира Сівковича, порушено близько 40 кримінальних справ за фактами корупції і хабарництва в главках, комунальних підприємствах та інших підрозділах КМДА та інших порушень законодавства.

Порушення, за інформацією Сівковича, були проведені протягом останніх чотирьох років, тобто в часи мерства Черновецького. Інформація про нові справи і затриманнях з'являється зараз чи не кожного дня.

Газета "Сегодня" припускає, що можливо, Леоніда Черновецького просто лякають, для того, щоб він не заважав команді першого віце-мера Олександра Попова керувати містом. Але самого мера знімати в найближчі 2 роки до чергових виборів мера не будуть, оскільки регіоналам потрібно, щоб за цей час встиг підняти свій рейтинг Попов. Черновецький буде робити все, що скажуть, і підписувати документи, але реально все буде контролювати його перший заступник.

Черновецького також можуть просто усунути без виборів. Його всіма кримінальними справами і перевірками, можливо, просто змушують надовго "захворіти", піти в "вічну" відпустку, а всі рішення прийматиме Олександр Попов, фактично виконуючи функції мера. І так буде продовжуватися всі два роки.

Мера можуть переобрати і цього року. За словами джерел газети в Адміністрації президента, цей варіант також розглядається на Банковій. Хоча офіційно ніхто цього не підтверджує.

"Вибори можливі, але не відбудуться. Швидше за все, керувати містом буде виконуючий обов'язки", - сказав львівський губернатор Василь Горбаль, колишній глава київських регіоналів. Хоча, теоретично, Верховна рада може оголосити дострокові вибори в Києві. Якщо врахувати, що на проведення кампанії дають 50 днів, то з виборів 31 жовтня ВР має ухвалити рішення 10 вересня. Але в Кабміні про вибори поки воліють не говорити.

Як розповіло джерело в ПР, одним з варіантів повної відставки Леоніда Черновецького може стати його заява про звільнення за станом здоров'я. І після цього можуть бути або дострокові вибори, або в.о. мера до 2012 року (до чергових виборів) залишиться Олександр Попов.

Читайте також:

Попов розкритикував команду Черновецького за великі борги

Черновецький пішов у відпустку до осені

Луценко сказав, що проти Черновецького є чимало справ, але їх прикривають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: