Депутатам-прогульникам уріжуть зарплату

Литвин наголосив: якщо депутат не зареєструвався письмово біля столів реєстрації, то заробітна плата йому не нараховується в ті дні, коли відбувається пленарне засідання.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин закликав апарат парламенту не оплачувати депутатам, які прогулюють пленарні засідання, робочі дні. З такою пропозицією він виступив під час Погоджувальної ради.

"Привертаю увагу керівників фракцій до явки депутатів на пленарні засідання. Я переконаний і впевнений, що ви мене в цьому підтримаєте, що 8 днів на місяць всі депутати, незалежно від їх статусу і незалежно від того, в яких округах вони працюють, вони повинні бути в сесійній залі. Далі ці скандали витримувати не можна", - сказав Литвин.

За словами спікера ВР, є розпорядження, якщо депутат не зареєструвався письмово біля столів реєстрації, то заробітна плата йому не нараховується в ті дні, коли відбувається пленарне засідання.

"Разом з тим, у нас виникають суперечності, коли голови комітетів вправно ставлять "вісімки", навіть тоді, коли деякі з них (деякі з членів комітетів) не бувають на засіданні комітетів. Тому, давайте, шановні колеги, цю благодійність за рахунок держбюджету припинимо", - зазначив Литвин.

За його словами, подібні випадки повторюватися більше не повинні, і "опозиція та більшість не мають показувати в даному питанні пальцями один на іншого".

"Особливо це видно, коли відбувається голосування за призначення суддів безстроково, коли один за десятьох голосує, і потім ці судді слухають наші настанови чесно служити закону. Тому, я дуже прошу вас врахувати цю обставину, зважаючи на ту критику, яка вже вийшла за межі України", - додав він.

Нагадаємо, за 7 сесію парламенту 6 скликання жодного разу письмово не були зареєстровані 17 депутатів.

Читайте також:

Депутатів планують позбавляти мандатів за прогули

Рейтинг злісних прогульників ВР очолили регіонали

Литвин визнав, що "кнопкодави" у Раді непереможні

ВідеоДепутатам-прогульникам уріжуть зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: