FEMEN грудьми намалювали картину в гостях у ТСН.ua

В гостях у редакції ТСН.ua головні "феміністки" країни розповідали про фінансування свого руху та малювали грудьми картини.

Днями в гості до ТСН.ua завітали дівчата із жіночого руху FEMEN, які за допомогою власного методу - "сіськографу" спеціально для редакції намалювали картину.

Серед гостей були лідерка руху – сором'язлива руденька Анна Гуцол, старожил - шикарна білявка Інна Шевченко, а також новоспечені "феміністки" - студентки Дарина, Наталка та Майя. Пізніше підтягнулася ще одна Аня.

"Вона буде роздягатися, наприкінці інтерв'ю ми її грудями вам картину у подарунок намалюємо – сіськограф по-нашому", - пояснили решта дівчат.

Обіцянку дівчата дотримали - шляхом нанесення на полотно відбитку грудей намалювали картину на згадку. Тепер за допомогою детального фото-інструктажу ТСН.ua такий самий шедевр зможе зробити вдома чи не кожна прихильниця FEMEN-ідей.

Повну версію інтерв'ю з "феміністками" про те, хто їх фінансує, чому не роздягається лідерка їх руху та з яких мотивів роздяглася 63-річна пенсіонерка ви можете прочитати тут.

Читайте також:

63-річна активістка FEMEN влаштувала топлес-протест проти пенсійної реформи

FEMEN топлес став на захист Києва від секс-туристів

Активістка FEMEN влаштувала оголений блокпост в Донецьку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: